Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spiráltól lehet hüvely gyullad...

Spiráltól lehet hüvely gyulladás? Le kell akkor vetetni? Kis tesót mikor jó vállalni mennyi a jó korkülönbség?

Figyelt kérdés

15 hónapja van spirálom,azóta szinte minden hónapba van valami nyavalyám ,hol gomba hol gyulladás.Már mindent kipróbáltam,páromat is kezeltük.

Voltam nődokinál mert 1 éve volt fent a spirál ,de csak novemberbe néz meg mert a rászűrés akkor jár le akkor csinál uh t is.Lehet a spiráltól??Le kell vetetni akkor?Meszesz nélkül is leveszik vagy csak ha megvan???Szeretnénk kis tesót de nem tudjuk menni az ideális korkülönbség,mikor jó beválni???fiam 5 éves tavasszal lesz 6 a kislány 15 hónapos....


2012. szept. 21. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt(mármint gyulladásom),úgyhogy soha többet nem is tettem fel(ennek már jó pár éve).1.5 évig volt fent,de nekem annyi gyulladásom,fájdalmam soha nem volt.Én nem bírtam,de úgy látom ezzel nem vagyok egyedül.
2012. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el másik dokihoz és vágass vissza a vezetőszálból, akkor megszűnnek a fertőzések.

A spirált nem szeretik 5 évnél előbb levenni, kivéve ha nagyon nagy egészségügyi okot. A te esetedben is még éppen megszokta a méhed a spirált, így nem hinném, hogy mostanában levennék.

2012. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!