Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kirúghatnak mielőtt a gyerekem...

Kirúghatnak mielőtt a gyerekem betöltené a 3. életévét?

Figyelt kérdés
Idén márciusban visszamentem részmunkaidőben dolgozni (6 óra) most átszervezés van a cégnél és ma finoman közölte a főnököm, hogy ha év végéig nem találok másik helyet, akkor pápá. A fiam 2013.novemberében lesz 3. Most változott a törvény, tudja valaki hogy ez rám nézve mit jelent? Köszi! (amúgy multi, 15 éves munkaviszony után...)
2012. szept. 19. 13:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
remélem olvasod még!! A végkielégítés a 8 vagy a 6 órás bér alapján jár? Nagyon nem mindegy...
2012. szept. 19. 14:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Amelyiken be vagy jelentve, tehát ami papíron szerepel.
2012. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
azaz ha most 6 órás a munkaszerződésem, akkor az... hát ez igazán remek:S köszi!
2012. szept. 19. 14:29
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, a 6órásat fogják alapul venni, sajnos. Kemény világ ez manapság a kisgyerekes anyáknak. Szerintem nem kellene ennyire szabad kezet hagyni a munkáltatóknak a kisgyerekes anyukákkal szemben, mert így kiszelektálják a többséget.

Én is el lettem küldve amint lehetett, azóta pedig munkát keresek. Hónapok óta, iszonyat nehéz. 1., 2. utolsó, meg még nem tudom már hanyadik voltam.

2012. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem tudom hová tart ez a világ... ez valami felháborító, hogy nem elég, hogy 1 keresetből nem lehet megélni, de még ki is rúghatják a kisgyerekeset:(
2012. szept. 19. 14:36
 16/16 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tennék hozzá, hogy jár még 2 hónap felmondási idő is, amitől persze eltekinthetnek (megkapod a pénzt, de nem kell bejárnod dolgozni). Azért vedd elő a munkaszerződésedet és nézd meg, hogy mi van beleírva.

Szóval kapsz majd 2+4 havi pénzt. Tudom, sovány vígasz...

(vagy gyorsan teherbe esel és azonnal közlöd - akkor nem tudnak kirúgni!)

2012. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!