Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A második terhességnél is...

A második terhességnél is olyan tüneteket tapasztaltál mint mint az elsőnél?

Figyelt kérdés

Napok óta kisebb-nagyobb problémáim vannak, olyanok, mint amikor a kisfiamat vártam és még nem tudtam róla.

Mindig védekeztünk, de egyszer úgy néztük mintha kiszakadt volna picit az óvszer.


2009. júl. 31. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettőnél csak a cicijeim voltak nagyon érzékenyek, semmi más tünet, na meg persze kimaradt a mensi. Most a harmadikat várom, igaz hogy 15 év után és ő fiúcska lesz, vele a 12.hétig hánytam és hányingerem volt, meg szagundorom. Most már elmúlt, csak az alvás nehéz a pocaktól.
2009. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem csak tipikus terhestüneteim voltak. Nagyon sokszor jártam wc-re, kicsi és nagy ügyben is. Feszült a cicim, és óránként ettem, mert egyfolytában éhes voltam.

Ezeket mind produkálom most is. Vérzésem még szülés óta nem volt, kisfiam 10 hónapos és még szopik.

2009. júl. 31. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Szerintem csináltass mielőbb tesztet, hogy megbizonyosodj róla. Nekem 5 nap mensi késés után már kimutatta a terhességet.

Nálam az étvágy az jóval később jelentkezett, nem az elején. Gyakori pisilés, meg nagydolog az nálam is volt.

Kiváncsi vagyok, majd írd meg, hogy mi lett az eredmény.

2009. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elso terhessegemnel alig volt tunet, a masodiknal meg annyi sincs.

Az elsonel a mellem fajt, erzekeny volt, hamar elkezdett duzzadni es voltak mensis erzesu gorcseim foleg ejszaka, majd a hetedik het korul megnott az etvagyam es nagyon alomkoros lettem.

Most a 12. hetben vagyok, a mellem nem faj, szerintem nem is nott, nem gorcsolgettem, az etvagyam a regi, szekrekedesem sincs (az is volt az elsonek, csak kifelejtettem). Az ossz terhestunetem az, hogy idonkent megszedulok, valamint delutan igenylem az alvast, neha ledolok a kisfiam melle.

Ha emlekszel ra, hogy mikor volt a lehetseges baleset es ez mar tobb, mint ket hete tortent, akkor nyugodtan csinalhatsz tesztet.

(De ne lepodj meg, ha csalodni fogsz, amiert negativ lett. A fiam ot honapos volt, amikor gyanakodtunk arra, hogy terhes vagyok, persze nem voltam az, teszteltem egy negativat, de olyan jo forgatokonyvet allitottunk ossze a ferjemmel arra az esetre, ha ilyen koran jonne a kisteso, hogy mar bogtem, amikor negativ lett a teszt. Ket hettel kesobb volt peteeresem, gyorsan ossze is hoztuk a kistesot.)

2009. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi csajok.

Csak jővő héten tudok tesztet venni, de majd megírom az eredményt.

Igen, biztos én is sírnák a - eredménynél, de a + is megríkatna, mert a két szülés között minimum 2 évet ajánlott az orvos. Most meg lenne 1,5 év.

A teszt tuti kimutatja, mert a "baleset" már több mint 1 hónapja történt.

2009. aug. 1. 16:24
 6/6 A kérdező kommentje:
- :(
2009. aug. 5. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!