Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ízű az anyatej?

Milyen ízű az anyatej?

Figyelt kérdés
(már elfelejtettem, de nagyon kíváncsi volnék:D)
2008. máj. 15. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megkóstoltam szerintem nem finom. Igaz, én a tehéntejet sem szeretem. Kicsit arra hasonlít, de más, nem tudom jól megfogalmazni. Engem az is zavart, hogy olyan langyos, én mindent vagy hidegen, vagy melegen szeretek. Szóval nekem nem ízlett. De állítólag 21 évvel ezelőtt nagyon szerettem :D
2008. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem borzasztó íze van, de a babám szlopálja már 9 hónapja, úgyhogy neki finom. Nem is tudnám leírni mihez hasonlít, de szerintem a tehéntejhez abszolút nem. Jobban jársz, ha nem akarod tudni;)

Mikor a cumisüvegben melegítettem neki, és beleszívtam tényleg csak egy cseppet, hogy megnézzem elég meleg e utána valami nagyon erős ízűvel le kellett öblítsem, mert öklendeztem tőle. (Nekem a csuklóhajlat meg egyebek nem jöttek be.) Persze biztos, hogy nem mindenkinek ugyanolyan ízű teje van, mert hallodtam olyat, hogy édes. Hát az enyém minden, de édes biztosan nem.

2008. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos, én csak a sajátomat kostóltam :D, de nekem ízlik a tejem. Szerintem kimondottan édes és főleg az úgynevezett hátsó tej, ami jó zsíros, olyan, mint a tejszín. Nyámmm!
2008. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint változó mamánként...:) remélem majd az én tejem is fincsi lesz. Eszek majd sok édeset:P (de ez még arrébb van jó pár évvel...:)
2008. máj. 17. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
A babádnak biztos ízleni fog, függetletül attól, hogy neked ízlik-e, vagy sem.
2008. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hu nekem nem izlik. olyan rosz izű.olyan semilyen de mégis rosz. de tehéntej izű szerintem is cxsak mintha emberé lenne érződik rajta. olyan érdekes
2008. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én csak húgomét kóstoltam egyszer, hmm nyámiii :-) ... szerintem nagyon finom íze van, édeskés, tejszínhez hasonló! Bár állítólag attól is függ, hogy mit eszik a kismama:)
2014. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!