Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hat év után is lehet anyatej?

Hat év után is lehet anyatej?

Figyelt kérdés
Hatéves a lányom és nem tudtam anyatejjel táplálni mert gyenge volt. Viszont még mindig van tejem hat év után és most már fájdogál is a mellem, voltam orvosnál és még csak (Prol) vérvételre küldött.Két éve ugyan ez volt,és a vérvétel szerint nincs gond a hormonokkal,illetve a gyógyszerre (apasztó) allergiás voltam így nem bírtam beszedni.Kérdésem hogy létezik ilyen vagy csak én vagyok csodabogár?
2010. szept. 14. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak nehogy daganat legyen. Nézetted úgy is?
2010. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tapasztalatból írom, hogy van ilyen! A nagyobbik lányom tudtam szoptatni, rengeteg tejem volt vele. 12 éves volt (5 éve), mikor elkezdett fájdogálni a mellem. Kiderült, hogy volt egy pangó tejjáratom, ami rendesen termelt. Mammográfián voltam először, nem látták! De csak nem tágítottam, 5 hónapig rendszeresen mentem orvoshoz, mire megint mammo, izotópos vizsgálat, az eredmény pedig a bimbó udvar mögött lett egy 4X5 cm-es daganat, ami szerencsére jóindulatú volt. Műtét lett a vége! NE HANYAGOLD! MINÉL ELŐBB MENJ ORVOSHOZ!
2010. szept. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!