Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hulló haj, kezelhetetlenség,...

Hulló haj, kezelhetetlenség, töredezettség, durva őszülés?

Figyelt kérdés

14 hónapos a lányom, de nálam ez most már nagyon durva jelenség.


Úgy őszülök, mint egy 70-80 éves nénike. Lassan hófehér a hajam! Hiába festetem be, 2-3 hét kérdése és visszajön.

Régebben is volt ősz hajszálam, de ez már kiveri a biztosítékot nálam.

Ráadásul kezelhetetlen, lassan 2-3 naponta mosok hajat. Iszonyat zsíros és koszos tud lenni a hajam. Pedig csak a játszótéren vagyunk, nem hempergek a homokba, stb..

Az összes babahajam a fejem tetején egyre jobban előjött. Hiába fogom össze a hajam, a kis hajszálak kiállnak és nagyon gáz az egész..

Az alja pedig töredezett, de nem nagyon szerencsére.


Dús a hajam, hullámos/göndör. Régen is hullt picit, nem volt vészes.

Viszont szülés óta minden hajmosáskor vagy 2 parókányi jön ki a hajamból.


Mit csináljak?

Ki mit szedett rá?


2012. szept. 3. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs hogy nem tudok válaszolni,de én is ugyan ezzel a problémával küzdök!:(

Én is kíváncsian várom a válaszokat!

2012. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre... illetve a bőrgyógyászhoz, ő küld el vérvételre, ő tudja, hogy mit nézzenek. Nekem a cink volt a béka popója alatt.
2012. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!