Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti őszülés?

Terhesség alatti őszülés?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy azért lett pár ősz hajszálam, mert valami megváltozott a szervezetemben várandósság alatt? Korábban egy sem volt, most meg minden héten akad 1-2 új. 28 éves vagyok. Vajon szülés után javulni fog a helyzet?
2009. okt. 8. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát hogy a terhesség miatt van-e nem tudom, de max. megáll utána de ezek a szálak nem lesznek már újra "színesek". Ja és az ősz szálak kitépkedése sem megoldás:)
2009. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem szülés után pár héttel,1,5hónappal lettek egy tincsben ősz hajszálak.én is 28vagyok.rendesen megijedtem.persze mióta nem szoptatok,már nem érzékelem hogy gyűlnének és a hajhullás is megállt.viszont én szedtem vitamint szoptatás alatt is.és most újra terhes vagyok.és már most észrevettem,hogy jobban hullik a hajam,holott elsővel olyan dús volt a hajam.
2009. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a szülés közben őszültem.

Kábé 10 ősz hajszálam lett azalatt a pár óra alatt, de előtte és utána sem tapasztaltam, hogy lennének.

2009. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekem van, 25 vagyok, és igen, őszülök.

Ez borzalmas. Most akartam abbahgyni a hajfestést, de nem leht így. És nekem sajna, 15 hós a kicsi, a 15 hó alatt mégtöbb lett.:(

2009. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, nem megyek vele sokra, de én bizony kitépem. Sokszor látszik, hogy csak a fele ősz, a vége még normális barna. Hát, marad a remény, hogy talán megáll a folyamat szülés után... Szeretem a hajszínem, nem akarom festeni.
2009. okt. 10. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!