Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodai tisztasági csomag. Na...

Óvodai tisztasági csomag. Na de mennyit?

Figyelt kérdés

Apróság, de mégsem szeretnék kilógni a sorból.


Hány tekercses wc papírt vittetek? Szalvétát milyet? Folyékony szappan antibakteriális? Zsebkendő gagyi vagy márkás????

Nem szeretnék se túl gagyit, se túl drágát vinni.

Ti milyet vettetek?


2012. aug. 31. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

Bocsánat, hogy offolom a kérdést, de annyira zokon esett egy két feltételezés, hogy nem bírom magamban tartani! Óvónő vagyok, dolgoztam már vidéki egyszerű, hátrányos helyzetű óvodában, és nagyvárosi elitben is, de szégyenemben se vittem volna haza sem én, de egy kollégát se tudnék mondani, aki hazavitte volna a tisztasági holmikat!!! Ezzel tolvajnak állítjátok be azt, akire rábízzátok a legféltettebb kincseteket!

NEm is fűzök ehhez hozzá semmit.

De hogy a kérdésre is válaszoljak. Nálunk félévente van tisztasági csomag. Félévre 8 tekercs egyrétegű "legalapabb" wc papír, 100db-os pzs, 1 csomag normál, egy csomag éttermi szalvéta, 1 fogkrém. Folyékony szappant Metróban vett egy szülő nagy kiszerelésben, ez évi 500 Ft-ra rúg/gyermek. Fogkefét szintén egyben vették meg a szülők nagykerben, ez 150 Ft/félév.A fogkrém sokáig elég általában, ezt volt hogy nem is szedtünk második félévben. Wc-papír, papírzsebkendő kellett második félévben is. És aki azt mondja, hogy nem használ el a gyereke egész évben nemhogy 200-at, de 100-at sem, az utánaszámolt már?? Az azt jelenti, hogy a gyerek nem használ el egy hónapban 10 zsepit???? Télen naponta van hogy elmegy egy 100-as zsepi egy csoportban, de 80 db a minimum, számolj csak 60 téli hétköznappal. Az minimum 48-50 csomag zsepi, és ez csak a tél!!!!! Átlag csoport egy év alatt 50-60 csomag zsepit hoz be. Szóval akkor... ÉS nem kell márkás. A nem csomagolásban lesz kitéve a zsepi, wc-papír.

Remélem nem sértettem meg senkit, de nagyon rosszul estek ezek a rágalmak....:(

2012. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves Óvónő. Köszönöm a válaszodat.

Ha szeretném, hogy popsitörlőt használjanak a fiamnál-ne wc papírt, szerinted lehetséges lenne?

2012. aug. 31. 21:49
 13/19 anonim ***** válasza:

-4 tekercs wc-papír

-2X50 db-os szalvéta,vagy egy 80-as (Itt nincs megszabva,hogy hány db-os legyen,mindig gyerek mintásat viszek)

-100-as zsebkendő

folyékony szappan (baba) Sok gyereknek kiszáradt másfajtától a keze

-1 cs popsitörlő (kakilás után ezt használják)

-1cs papírtörlő

-fogkefe,fogkrém


Nem kell minden hónapban ezeket vinni,mindig szólnak,hogy mivan fogyóban. Jövőhéten mindent be kell vinni.

2012. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Óvónő! :)



Te és a kolléganőid tisztességeseg voltatok,de sajnos nem mindenhol van így.Az egyik munkatársam anyukája bölcsődében dolgozik,elit helyen,és bizony haza viszik a cuccokat. :(

2012. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*tisztességesek
2012. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%
A popsitörlőzés teljesen az érintett csoport dolgozóin múlik, h bevállalják-e. Az én kisfiam speciális fogkrémet kell használjon, ilyen már előfordult a praxisomban, és az én kisfiam óvónői is vállalták, hogy neki mással mosatják a fogát. Szóval ha feltétlen fontos neked, akkor beszéld meg velük.
2012. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Hűha! Miket, milyen mennyiségeket írtok. Nálunk nem kell vinni semmit, pénzt szednek és megvesznek mindent: zsepit, fogkefét, fogkrémet, szappant, .... stb. Tavaly volt kiscsoportos a fiam, 2 havonta szedtek 200 Ft-ot. Nekünk ez így tökéletes volt, nem kellett semmit cuccolni az oviba, mégis mindig volt nekik mindenük, ráadásul egyforma, így nem volt ebből vita a kicsik között. Nagyon jól nézett ki a mosdójuk: egyen pohár, egyen kéztörlő, egyen fésű, fiuknak kék, lányoknak rózsaszín egyen fogkefe. :))
2012. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

A fiam bölcsis, havonta 1db 100-as pzs-t és 1cs éttermi szalvétát kérnek + pelust és popsitörlőt, vagy 1 tekercs Wc-papírt (külön mondták, hogy minőségi többrétegű legyen, mert lapokra tépve van nekik kitéve, a gurigát nem tudják kezelni). Csoportpénz nincs. Több gyerek (mi is) kértük az ebéd utáni fogmosást, ahhoz fogkefét sajátot visznek a gyerekek, fogkrémet év elején adtunk be és nem kértek többször.


A lányom ovis. Havi 700 ft a csoportpénz, minden tisztasági dolgot ebből finanszíroz az SZMK-s banda, kivéve fogkefét, az mindenkinek a sajátja és évi közben ha nagyon elhasználódik akkor kérnek be másikat. Fogkrémet is ők veszik, középárkategóriásat.

Akik nyári leállás alatt ügyeletbe vitték a gyereket azoktól kértek 1cs 100-as zsepit és 2 tekercs Wc-papírt.


én a helyedben simán rákérdeznék, hány tekercs Wc-papírt kell pl bevinni és milyen kiszerelésű szappant?

Szalvétából sztem elég e legolcsóbb éttermi, de papírzsepiből én mondjuk személy szerint utálom a legolcsóbb kategóriát, mert általában fura szaga van és vagy érdes ami kidörzsöl, vagy olyan anyag ami nem szívja fel/fogadja be az anyagot- szóval én inkább megveszem a :) (bár pl most fedeztem fel az Aldis pzs-t, 99 ft 100 db és 3 réteg, szép fehér jó minőségű papírból, puha nem csúszós, nem szakad/foszlik... szal mostantól ilyet veszek az tuti)

2012. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
4tekercs forest wc papír, 1csomag 100db zewa szalvéta, 1rossmanos folyékony szappan, 1csomag 100as zsepi Top100,
2012. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!