Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodai tisztasági csomag. Na...

Óvodai tisztasági csomag. Na de mennyit?

Figyelt kérdés

Apróság, de mégsem szeretnék kilógni a sorból.


Hány tekercses wc papírt vittetek? Szalvétát milyet? Folyékony szappan antibakteriális? Zsebkendő gagyi vagy márkás????

Nem szeretnék se túl gagyit, se túl drágát vinni.

Ti milyet vettetek?


2012. aug. 31. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Leírom nekünk miből mennyit mondtak.3 tekercs WC papír,2 csomag éttermi szalvéta,2 csomag 100-as papírzsepi.Folyékony szappan,az mindegy,lehet utántöltő is.

Hogy milyen márkájú azt nem mondták,ebben én sem vagyok márkás,de egy tapasztalt sok gyerekes anyuka a fülembe súgta,hogy nem kell márkás,mert azt hazaviszik.Na ezt azért nem akarom elhinni,úgyhogy amit a pénztárcátok megenged.

2012. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

- Wc papír 4 tekercs

- Szalvéta 100 db-os éttermi

- 1 liter folyékony szappan (Melody-229 Ft)

- Zsebkendő 2cs(Ooops! 129 Ft)


Én biztos nem vinnék drágát (nem is viszek), mert úgyis közösen használják, vagy lenyúlják.

Nekünk ezek a mennyiségek voltak felírva, azt nem tudom, hogy milyen időközönként kell vinni, gondolom havonta.

2012. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
2-es vagyok, elírtam, hogy nekünk utántöltős 1l folyékony szappant kértek, szóval az amit írtam nem jó.
2012. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha ennyit kérnek havonta, akkor vagy tényleg hazahordják, vagy a "kátrányos helyzetűek" helyett is veletek vitetik be a cuccokat!


Nálunk max. 1 csomag zsepit kérnek, fogkrémet akkor ha elfogy, folyékony szappant és WC papírt az övoda "állja"!

2012. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok.

Nem havonta kell vinni.Annyit mondtak,ha év közben elfogyna,akkor még egyszer kell,többször nem igazán.

2012. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk fogkrémet nem is mondtak, sőt fogkefét sem. Csak "gondolomot" írtam, remélem, azért, hogy elég lesz egész évre ez a cucc, amit beviszünk.
2012. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk úgy van hogy havonta tekercs wc papír, 100db-os zsepi, 100db-os szalvéta 1 hagyományos szappan.

Ha most hétfőn viszem a 4db-os wc papírt akkor azt behúzzák 4 hónapra, zsepi, szalvéta, szappan ugyan így.

A fogkrémet veszik a csoportpénzből jó minőségűt.(hát kíváncsi vagyok arra a jó minőségre meg hogy mennyi fog elmenni rá).

Épp ma gondolkoztam rajta hogy az még talán reális hogy havonta egy wc papír elfogy gyerekenként, na de hogy a 100db zsepit egy év alatt nem használ el a gyerekem, és sztem másé se az is biztos...., nem havonta

2012. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Bölcsiben a következőt kérik:

100as zsepi

1 csomag szalvéta(Én olyat vittem amit láttam,kis gyerek nmintásat.)

szeptembertől folyékony szappan

wc papirt nem kérnek mert majdnem mindenki pelusos,

kérnek pelust meg popsitörlőt

De ha már nem pelusos lesz akkor 2 tekercs wc papir.

2012. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Wc papírt vettem, de én a 3,5 éves fiamnak nedves törlőkendővel szoktam a fenekét megtörölni, attól nem pirosodik ki. Ha veszek neki popsitörlőt, szerintetek azt fogják nála használni?

2012. aug. 31. 19:14
 10/19 anonim ***** válasza:

biztos hogy nem,

akkor azt látná más gyerek is és akkor nekik is azzal kéne ez gondot okozna

ha vinnél akkor szépen eltennék és helyette wc papírral törölnék ki,

2012. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!