Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feladtam a jó fogásra a...

Feladtam a jó fogásra a babakocsit a gyerek ágyat a vérnyomásmérőt a kerékpárt a mini hifimet szerintetek mennyi idő mire lesz vevőm?

Figyelt kérdés
Nem adom drágán és minden megkímélt.

2012. aug. 25. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet előre tudni! Mindenkinek más tetszik, mást keres!

Én is szoktam ezt azt eladni, venni, van amit 1-3 nap alatt elvisznek, van amit 1 év után adtam el.

Én igazából e tesztveszt szeretem, ott felrakom 1 forintról, azért ha szép a termék, egész jó áron elviszik, és így beállítom 1 hétig tartson az aukció, így 1 hét után minden elkel, és van pénzem új dolgokra.

2012. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerencse kérdése. Csak egy példa: Az utcánkban (hétvégi ház, nagy telekkel) valaki hónapokig hirdetett egy házat, mire valakitől kapott rá foglalót (áron aluli megegyezéssel). A vevője mégis meggondolta. A mi kisebb házunk hirdetésére egy héten belül volt érdeklődő, ő meg is vette, pedig mi többért hirdettük, mint a másik tulaj. Ezért mondom, hogy a vevőtalálás mindig szerencse kérdése.
2012. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Máskor elektromos kerékpárt adtam el másnapra még aznap volt vagy 14 jelentkező hihetetlen olcsón adtam mindenki rá cuppant de egy rozsdás vacak volt gyenge aksikkal . De sajnálnám áron alul eladni ezeket a dolgokat mert szerintem megéri. Volt elég sok pofátlan jelentkező aki az olcsónak a feléért se akarta volna megvenni az elektromos kerékpárt. Végül egy jelentkező jött érte aki annyit adott amennyi ki volt írva, sokan akarták félre rakatni. Nem tudom hogy ezek a baba dolgok kellenek e valakinek mert mindenki már inkább újat vesz.
2012. aug. 25. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság nem mindenki tud újat venni. Próbálkozz nyugodtan.
2012. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek mennyit ér így első ránézésre ?

[link]

2012. aug. 25. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
10-15 ezer Ft. Egyébként most itt hirdetni akarsz?
2012. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mózes,hordozó nélkül kb 13 ezer
2012. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, hírdet, de még jelenteni sem lehet...
2012. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért nem tudod,mert már mások jelentették
2012. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vasárnap nincs moderáció? Az én letöltős kérdésem 20mp alatt törölték....
2012. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!