Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A ventilátor káros a gyerekekre?

A ventilátor káros a gyerekekre?

Figyelt kérdés

Két lányom van, 8 és 3 évesek. Ebben a nagy hőségben a nappalinkban 32 fok van, egy asztali ventilátort bekapcsoltam, hogy valamivel könnyebb legyen elviselni a hőséget. Anyósom akármikor meglátja, hogy be van kapcsolva a ventilátor mindig kikapcsolja, mondván az a sok hideg levegő káros a gyerekekre. A kicsi most beteg, torokgyulladása van. Elég nyűgös volt egész nap, nemrég végre elaludt. A ventilátort direkt úgy állítottam, hogy éppen csak egy kis szellő érje, de mikor anyósom átjött természetesen megállapította, hogy biztosan attól lett beteg, azonnal kapcsoljam ki.

Eddig soha nem szóltam semmit, hiszen jobb a békesség. Szerintetek igaza van? Tényleg káros lenne a gyerekekre? Ha igen, akkor természetesen azonnal kikapcsolom.


2012. aug. 23. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha meg van izzadva, és kapja az úgymond huzatot, az nem annyira tesz jót szerintem sem. Én személy szerint a ventilátorokat ezért nem szeretem. Mert nem jó ha direktbe magadra irányítod, egyébként meg semmit sem ér.
2012. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem engedjük az anyóst be a házba!


Egyébként pedig ekkora hőségben egy asztali ventillátor nem tud olyan vihart csinálni szerintem, ami káros lehetne...

2012. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a plafonnak szegezzuk a ventillatort vagy a foldre tesszuk...nekem tobbszor volt fulgyulladasom tole. Nem jo direktben az biztos. Anyosod idegesito az biztos. En bizti mondanam neki, hogy en odaraktam azt a ventillatort mert ott van jo helyen. Talan ezzel felfogja, hogy a haz urnoje te vagy es te dirigalsz!
2012. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik szobába plafon ventillátor van , a másikba álló, mi a dokinőtől azt a tanácsot kaptuk, hogy irányítsuk a plafon felé a ventillátor fejét, oda verje a levegőt és onnan szépen vissza fog csapódni..és nem élesbe az arcunkba megy, azóta úgy csináljuk..hát ég és föld az addigi arcbaverős ventillációhoz képest, nagyon jó, olyan mint a másik, amelyik eredetileg is plafonon van..
2012. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!