Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szocpolra házat. Hol, kinél...

Szocpolra házat. Hol, kinél kezdjük, mi a folyamat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak új építésű házra adnak szocpolt.

2012. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Választ is kapok,vagy csak kósza szavakat??

Nagyon fontos lenne,hogy konkrét választ kapjak legalább arra,hogy hol (kinél) tudok érdeklődni ez ügyben?

2012. aug. 13. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes ilyenkor beírni a google-ba, hogy szocpol 2012 és kiad egy csomó találatot, pl ezt:

[link]

vagy ezt:

[link]


ahol az egyik kérdezőnek nyújtott válaszból megtudhatod, hogy a hitelintézeteknél (bank) lehet igényelni.


(az meg, ha valaki válaszol a kérdésre szerintem meg kell köszönni és nem leugatni...de ez az én személyes véleményem persze. Ha én teszek itt fel kérdést és valaki veszi a fáradtságot és válaszol annak megköszönöm, ha nem tetszik a válasza akkor nem foglalkozok vele...de sértegetni-még ha csak ici-picit is- nem sértegetem, esetleg, ha nagyon valótlanságot állít akkor arra reagálok)

2012. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bemész a bankba, és mindent elmondanak

legelőször egy építési engedélyre vagy a megvásárolni kívánt kizárólag új építésű ingatlan tulajdoni lapjára lesz szükséged.


nem írtál részleteket, így többet nem tudok segíteni, -első-

2012. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak ennyit akartam tudni,köszönöm Nektek!!


Nézd 2! Nem tudod,min megyek keresztül,nem is írom le! Az,hogy egyeseknek nehezére esik egy kérdésre választ adni,az igen idegesítő alapjáraton is,nem hogy most nekem!Ha valakiben segítő szándék van,az válaszol a kérdésre,azt meg is köszönöm(ahogy tettem is), aki csak bele akarja ütni az orrát,az nem a kérdésre ad választ!


1! Köszönöm a 2. válaszod!

2012. aug. 13. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
egy pénzügyi tanácsadó sokat segíthet a kérdéseid megválaszolásában, illetve magában az ügyintézésben is. (és nem mellesleg mindezt ingyen teszi (bár megjegyzem, nem tudom, minden pénzügyi tanácsadó ingyenes-e, aki nekünk segít, ő igen))
2012. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehány pénzügyi tanácsadó igen pénzéhes és sokszor olyan iránba viszi az embereket, ami neki jó. Ahonnan több jutalékot kap, szóval vigyázni kell velük. Több bankot meg kell kérdezni vagy pénzügyi tanácsadót, hogy az ember rájöjjön mi neki a jó.
2012. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!