Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szocpolra lehet...

Szerintetek szocpolra lehet még valamikor számítani?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én számítok rá.De csak akkor, ha a felállás kicsit megváltozik.Szerintem a másik párt szocpolt is fog ígérni, hogy megnyerje az embereket.
2009. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jövőre én is számítok rá, szerintem, kormányváltás kérdése. Legalábbis, ha nem kamu a családtámogatás, akkor az elsők között hozzák vissza. Reméljük.
2009. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A családok támogatása nem ez a kormány erőssége. De én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Én bízom egy családbarátabb kormányban.Az ellenzék a családi pótlék és a szocpol megvonása, a gyes és a gyed idejének lerövidítése ellen tüntetett a kossuth téren. Ezek után nem hiszem, hogy ne hoznák vissza.

2009.05.15 Népszabadság:

"Mivel nyitna Orbán, ha kormányra kerülne?

Megszüntetné az ingatlanadót, visszaállítaná a szocpolt, visszamenőleg korrigálná a családi pótlékot hatalomra kerülése esetén a Fidesz. Megszűnne az orvosok közalkalmazotti státusza, ismét kötelező volna a kamarai tagság, Mikola újraosztanák az ágyszámokat is. A meghirdetett elszámolás keretében felülvizsgálnák a nagy privatizációs ügyleteket is."

Én bizakodom!

2009. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!