Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szoktatok a Dm-ben...

Anyukák, szoktatok a Dm-ben vásárolni?

Figyelt kérdés
Egy alábbi kérdésnél láttam, hogy most ki lehet nyomtatni a honlapjukról egy vásárlásvégi 15%-os kupont!! 08-11-ig lehet felhasználni.

2012. aug. 8. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok anyuka, de dolgoztam ott és szerettem/szeretem és valóban ki lehet nyomtatni a kupont, szerintem az anyukáknak főleg megéri, rengeteg anyuka vásárol ott...


gondolj bele már ha pelenkát veszel és levonják a 15 % -kot az is egy kis spórolás ! :)


szerintem használd ki te is! :)

2012. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak pelust szoktam!Babylove-os legolcsóbbat.Az éri meg a legjobban, mert sétálva 10 perc a bolt, és lehet vannak multikban olcsó pelusok, de odáig el kell jutni és akkor már a benzint fizetni kell.Na szóval ennyi! :)

Amúgy én kértem a bababónusz kuponokat is.Ingyen jutottam cumihoz, és nagyon jó kuponok voltak a kuponfüzetben.1 vásárlással több 1000Ft-ot spóroltam.

2012. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam.
2012. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, akkor is, amikor nem voltam anyuka, imádom a sajátmárkás termékeiket. A 25%-os Joker-kupon miatt meg ott szoktam pelust venni.
2012. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ott szoktam vásárolni. Láttam én is ezt a nyomtatható kupont. Igaz, csak 4000 Ft feletti vásárlásnál lehet beváltani, de szerintem meglesz, kell tejpép, popsitörlő, apróságok, simán összejön.
2012. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen meg akartam osztani veletek, hátha valaki nem tudott az akcióról. :)
2012. aug. 8. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:

az eladó tényleg picit bunkó volt, hogy beszólt, mert valójában semmi köze ahhoz, hogy mennyi kupont váltasz be.

Kuponbeváltásról nincs szabályozás tudtommal, bár épp ezért szabadon adható-vehető egymás közt, aminek szerintem sok eladó nem örül.

Ha a másik oldalt lennék, én lehet szabályoznám ezt, hogy mindenki csak a saját kuponjait váltsa be. De amíg ez nem okoz veszteséget egy DM nagyvállalatnak, addig nincs baj, Nyílván ők sem hülyék, számolnak azzal, hogy lesz kuponvándorlás, és azzal is, hogy ebből nekik mennyi a veszteség. Ez a kuponozás nem csak nálunk van tudtommal, hanem más országban is...


szóval nem volt baj, csak az eladó irigyelte biztos...

2012. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!