Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok-e Teszveszen,...

Szoktatok-e Teszveszen, Vaterán vásárolni? Tényleg ennyire nem tudják az anyukák az árakat?

Figyelt kérdés
Sokszor vásárolok itt, és azt vettem észre, hogy az 1 Ft-os aukcióknál sokszor feljebb licitálják pl. a Next cuccokat, mint az új ára. Nem egyszer vettem fixáron olcsóbban ugyanolyan terméket, mint amennyire az 1 Ft-os terméket fellicitálják. Az ilyen vásárló meg sem nézi a többi ugyanolyan terméket? A csúcs, amikor meghirdetett ár pl. 2990 Ft, fixár 3000 Ft, aztán rálicitálnak a 2880 Ft-os áron, és megveszik pl.5000 Ft-ért a terméket. Ti mit tapasztaltatok?
2011. febr. 26. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak furcsaságok, de ezekkel nem kell törődni.


Továbbra is többen vannak azok, akik azért járnak vaterára, mert olcsóbban kapnak meg dolgokat :)

2011. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezen én is jókat nevetek. :-) De az új next cuccokat árulók is el vannak szállva. Egy csomó cuccot kétszer annyiért hirdetnek meg mint amennyibe akkor kerül ha gyártótól, Angliából szerezzük be.
2011. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Asszem ez a versenyszellem,ugyis az enyem lesz nembaj menyibe kerul.Ezeken tok jol el lehet szorakozni.
2011. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem csak az anyukák nem, mások se.

A múltkor licitáltam egy használt fa íróasztalra és már majdnem az enyém lett, amikor elvitte villámáron egy licitáló. Magasabb áron vette meg, mint amennyibe a boltban kerül (az eladó kitette a bolt linkjét is az adatlapra). Két hét múlva újra felkerült az asztal, a bolti ár másfélszereséért, persze senki nem vette meg. Végül ugyan el tudta adni a licitáló, de 20ezret bukott a bolton, nem számítva a szállítás költségeit. :-)

2011. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A csúcsot egy kis next capri vitte el, szetteben (3 részes) az új ára 4200 Ft volt, 5300-ért vitte a győztes használtan, magában. Ráadásul még vagy 500 Ft postaköltség is jött hozzá:)

Én mindig megnézem az árakat, mielőtt licitálok. Meg a bolti árakat is figyelemmel kísérem, pl. regeteg hello kittys meg H#M-es, cuccot leakcióznak, olyankor megveszik, aztán majdnem duplájáért adják el.

És VAN RÁ VEVŐ:))

2011. febr. 26. 16:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek veletek,de azért vegyük figyelembe,hogy hiába van leértékelve az üzletbe,mert mi van akkor ha a közelben nincs ilyen bolt,vagy valamiért nem tud az anyuka elmenni?Én pl.sok Ikeás dolgot vettem már,és megnéztem a honlapjukon is mennyibe került...hát tény,hogy olcsóbb,sőt rendelve még a postaköltség is rájön,de mivel egy Csongrád megyei faluban lakunk esélytelen,hogy ott vásároljak! :(
2011. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vicces ez a next mánia. Megveszed méregdrágán - és tényleg aranyos, aztán a gyerek leül benne az első pocsolyába :-)


De imádom a teszveszt, nekünk "életmentő", de én általában 4-500ért veszek pólókat, 7-800ért nadrágot, max 1500ért kabátot, erre futja. De ezért a pénzért is mindig tuti kis darabokat kapok, még sose csalódtam. Igaz, én olyanoktól vásárolok csak, akik azt állítják, saját gyerekük elsőkézből kinőtt ruháit árulják.

2011. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az ősszel az overálokon voltam kiakadva! Használtan, 1-2 folttal feljebb nyomták az árat, mint a bolti árak!

Én is inkább fix áras terméket veszek. Tök jókra szoktam akadni fillérekért, csak idő kell hozzá meg türelem. :))

2011. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ősz elején sikerült vennem overálokat, újszerűeketkevesebb, mint feleáron, mit ahogy tél elején árulták. Akkor már úgy felverték az árakat, hogy a Hervi'sben meg az Intersportban újonnan olcsóbb volt. A csizmát is nyár végén megvettem, tél elején már horribilis árakon árulták:)
2011. febr. 26. 21:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Én baba dolgokat jobban szeretek venni börzéken, pont ezért mert az árakkal el vannak szállva!
2011. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!