Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A teszveszen vagy a vateran...

A teszveszen vagy a vateran tudok-e vásarolni?

Figyelt kérdés
Tudok-e vásárolni baba cuccokat,HA romaniabol vagyok?ha igen,hogy?
2009. dec. 17. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, tudsz persze, ugyanúgy mintha Magyarországon élnél. Annyi, hogy aki majd küldi Neked az árut, az Romániába küldi, szóval a postaköltség kicsit magasabb lesz.
2009. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia !Mint előttem írták tudsz, csak olyan aukciót keress, amiben ott van , hogy a terméket külföldről is megvehetik!

De a teszvesz van románul is :)csak 1tipp

Ez most engem is érdekel, mert épp most készülünk hazaköltözni, Budapestről - Erdélybe :)

2009. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia !Mint előttem írták tudsz, csak olyan aukciót keress, amiben ott van , hogy a terméket külföldről is megvehetik!

De a teszvesz van románul is :)csak 1tipp

Ez most engem is érdekel, mert épp most készülünk hazaköltözni, Budapestről - Erdélybe :) és sokmindnet vásárolok a teszveszen :)


Kellemes ünnepeket

2009. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok :) Bocsánat véletlen nyomtam egy entert :) és kétszer ment :P
2009. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos,h tudsz,csak az a lényeg,h az eladó belemnjen a postázásba,legfeljebb magasabb lesz a postaköltség,amit nekd kell állni.Én a zsibvásáron árulom a kinőtt gyerekrucikat,illetve kismamaruhákat és már sokat eladtam vidékre is,sztema külföld sem okoz problémát.Ha érdekelnek a rucik,írj privibe és küldök képet.

2009. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!