Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok-e Teszveszen,...

Szoktatok-e Teszveszen, Vaterán vásárolni? Tényleg ennyire nem tudják az anyukák az árakat?

Figyelt kérdés
Sokszor vásárolok itt, és azt vettem észre, hogy az 1 Ft-os aukcióknál sokszor feljebb licitálják pl. a Next cuccokat, mint az új ára. Nem egyszer vettem fixáron olcsóbban ugyanolyan terméket, mint amennyire az 1 Ft-os terméket fellicitálják. Az ilyen vásárló meg sem nézi a többi ugyanolyan terméket? A csúcs, amikor meghirdetett ár pl. 2990 Ft, fixár 3000 Ft, aztán rálicitálnak a 2880 Ft-os áron, és megveszik pl.5000 Ft-ért a terméket. Ti mit tapasztaltatok?
2011. febr. 26. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát én meg fillérekért raktam fel most is Next meg Cherokee cuccokat, a kutya rá se néz,pedig nem adom drágán.Nem tudom más hogy csinálja,hogy így feltornáztatja az árakat.
2011. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én a ruhacsomagokon vagyok kiakadva, hogy milyen olcsón adják.Én is felszerettem volna tenni egy 70 db-osat, amibe minden van több overál, kabát, 2-3 részes ruha.30e-ért adtam volna 428 Ft-ra jönne ki darabja.De ennyit nem kérhetek érte mert pár ezer forintért vannak fennt.
2011. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is szétnéztem ezeken az oldalakon kelengye ügyben, de azt kellett látnom, hogy az újnál alig olcsóbb.

Kb háromnegyed áron van átlagban minden.

Akkor meg inkább veszek valamit garanciával, csili-vilin, mint használtan!

Azt a kis pénzt már inkább hozzáteszem (amíg legalábbis megengedhetem magamnak).

2011. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem biztos, hogy jobban jársz. A Brendonban vettem bodykat, két mosás után már úgy nézett ki, mint a rongy, pedig nagyon drága volt. A George meg a Next cuccok, amiket használtan vettem, még 20 mosás után is olyanok, mintha újak lennének. A Teszveszen és a Vaterán ki kell fogni, néha fillérekért lehet jó dolgokat kapni.

Csak arra írtam a kérdést, amikor az új árnál jóval feljebb licitálja egy-két mazsola az árakat.

2011. febr. 27. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!