Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fel tudta dolgozni, mit érez...

Fel tudta dolgozni, mit érez aki elvetette 2. ,3. vagy 4. terhességét? Vagy bárki akinek abortusza volt? Mivel magyarázza magának?

Figyelt kérdés
Elmondja /elmondta nagyobb korukban a gyerekeinek, azok mit szóltak?/szólnak?
2012. aug. 5. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Mi van?????

1-2 talán(ha beteg volt a baba) de 3-4?????

remélem kamu!!!!

én elmondanám mekkora egy H...le anyuk van

2012. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Kedves első!

A kérdező arra gondolt, hogy ki mit érez, ha már van egy gyereke, tehát volt kihordott terhessége (várandós élmény, szülés, vágyott gyermek), de nem tudta megtartani a második babát. Vagy van már két gyereke és nem tudja megtartani a harmadikat. Vagy van már három gyerek és nem fér bele a negyedik...

Nem a sorozatos abortuszokra kérdez a kérdező. (Egyébként az olyanok pont leszarják az érzéseket, "kaparásra kell menni, aztán kész"-el elintézik.)


Bocsi az off-ért, de érdemben válaszolni nem tudok, nem volt abortuszom.

2012. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Mi az, hogy nem tudta valaki megtartani a többedik babát? Nem arról van szó, hogy nem tudta, hanem hogy nem akarta?


Ha a szülő egészségét nem veszélyeztette, akkor csak úgy megölni egy magzatot nagy köcsögség! Embernek sem tartom az ilyet!

2012. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Fel tudtam dolgozni.

Nyilván sokat van eszemben, nem sokára születne, de nem volt rá lehetőségem, h megszüljem.

A gyermekem természetesen nem fog tudni róla, miért mondanám el neki?

A döntést meghoztuk a férjemmel, nem nézünk vissza.

2012. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4 es köszönöm. (a kettesnek is hogy legalább elmagyarázta miről van szó).
2012. aug. 5. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:

4 éve nekem is volt abortuszom,de sajnos egészségügyi okból kellett elvenni... pocsék érzés volt meg utána sokszor az járt a fejemben h mi van ha nem lesz többet. Rengeteget rágódtam ezen meg néha el is fogott a sírás tőle de idővel jobb lett. Most 9 hetes terhes vagyok és minden rendben megy mindennél boldogabb vagyok, persze ezt még nem tudom elmondani h később elmondjam-e a gyerekemnek. Anyukámnak volt 1 éve abortusza de ő a kora miatt is nem tartotta már meg. Ha jó a viszony a szülő és gyereke között meg lehet beszélni ezeket a dolgokat miért kellene titkolózni? Az őszinteség sokat segít mindenki életében.

Kedves kérdező te hogyan látod ezt??

2012. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fel lehet dolgozni,elfelejteni azonban soha!

Bár még kicsik a gyerekek,de úgy terveztem,hogy nem mondom el Nekik,csak amikor szükséges lesz- ha ne adja isten,abban a helyzetben lesznek!


Üdv: 3 lányos,13hkm

2012. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja,nekem nem volt abom,csak spontánom,2. De a lényeg,a baba elvesztése,akár így,akár úgy!!
2012. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, hetesnek írom:


Ez így van, fel lehet dolgozni, legalábbis olyan szinten, h nem jut minden nap eszembe a dolog. Elfelejtés más dolog, nekem szerintem azért könnyebb, mert sokan álltak mellettem, főleg a férjem, sok átsírt éjszaka után hoztuk meg a döntést.

Ha rendeződnek a dolgaink, majd szeretnénk még egy kisbabát.

2012. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!