Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan aki megérezte a...

Van olyan aki megérezte a terhességét bőven a + teszt előtt?

Figyelt kérdés
Pl már sokkal hamarabb rosszul volt meg ilyesmi.
2012. máj. 23. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, nekem mind a 4-gyel már sokkal előbb voltak tüneteim.
2012. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fizikai tüneteim nem voltak, viszont dohányoztam. Egy idő után kezdett lelki ismeretfurdalásom lenni, amikor rágyújtottam. Ezért csináltam tesztet, ami pozitív lett.
2012. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is mindhárommal az esedékes vérzés előtt.

A második/harmadikkal már épp ezért is teszteltem, mert nekem a "terhesémelygés" összetéveszthetetlen érzés, és eddig háromszor ugyanolyan volt.

De első babánál inkább találomra teszteltem még, csak kíváncsi voltam, de bejött.

2012. máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,imádom a halas ételeket,és egyszer csak(még bőven a 34-40 nap előtt)olyan undor fogott el ahogy sütöttem a halat,hogy azonnal kiszaladtam a konyhából.Mondtam a páromnak ketten vagyunk!Kiröhögött!2 hét után hitte el csak mikor már a doki is igazolta,annyira pici volt még,hogy másnap a teszt is csak halvány pozitív volt.
2012. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, már 1 héttel a nemvárt előtt hányingerem volt, sőt hánytam is. Akkor már tudtam hogy valami nem stimmel, ezért vettem tesztet, de csak a nemvárt után 1 nappal használtam fel, ami egyértelműen és erősen pozitív volt. Ja és a mellem is feszült.
2012. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mind a négynél tudtam csak a negyediknél voltam kicsit bizonytalan, gondolom azért mert nem terveztük. Viszont szinte mindig előbb tudtam, hogy terhes vagyok, mint ahogyan a mensim kimaradt. Második harmadik gyermekemnél, még fizikai tüneteim sem voltak és a teszt is csak bőven egy héttel a mensi kimaradása után lett +-os. Negyedik gyermekemnél kilenc napot késett mire kimutatta. Na ő volt az, akinél a férjem előbb volt biztos a babában mint én. Ő már rég a pocakomat simogatta meg beszélt hozzá amikor én még azon agyaltam, hogy akkor most van vagy nincs.
2012. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindkét terhességem előre jelzett. :) Egy héttel a nem várt előtt szépen kikerekedett a mellem, és jól láthatóvá váltak az erek. Innen tudtam. Az émelygés csak a 6. hét környékén jelentkezett, viszont onnantól rögzült az egész első trimeszterre. Na, az nem volt egy nagy élmény!
2012. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 6 nappal a nemvárt előtt jöttek a tünetek. Éppen nászúton voltunk. :) Már be sem mentem a wellness medencékbe, mert éreztem, hogy baba lesz. Fájt a cicim mint állat... :D Felpuffadt a hasam és annyira szúrt a petefészkem, hogy alig bírtam oldalra feküdni.

Másnap teszteltem,mert nem bírtam ki és a nemvárt előtt 5 nappal nagggggyon halvány pozi lett.

Üdv, 32 hetes kismama :)

2012. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dohányoztam, és egyszer csak nagyon rosszul lettem a cigitől. Akkor már sejtettem, mi a helyzet és nem is gyújtottam rá azóta, a teszt 1 hét múlva lett egyértelmű pozitív.


18 hónapos kisfiú anyukája

2012. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!