Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 vagy több gyermekes anyukák!...

3 vagy több gyermekes anyukák! Titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik babámat. A nagy 5 éves, a második 3. Mellettük dolgozom. A férjem is dolgozik. Szerintem átlagos jövedelemmel rendelkezünk.

Lassan már sírógörcsöm van a környezetem beszólásaitól:

-Nagyon bátrak vagytok!

-Először az első kettőt kellett volna felnevelni!

-Mi lesz, ha nem lesz munkátok? Miből fogjátok felnevelni? (miért, az első kettővel is munkanélküli lehetek, nem?, ilyen alapon egyet sem szülök :-D)

-Háromnak már sokkal kevesebb jut, mint kettőnek! (miért?)


Mondtam a férjemnek, lehet, hogy bennem dúlnak nagyon a hormonok így terhesen, de legszívesebben képen törölném őket! És az a baj, hogy ültetik a bogarat a fülembe, és éjszaka így sem tudok aludni, de így pláne nem. Néha olyan szar anyának érzem magam, aki az első kettő boldogságát teszi tönkre :-(



2012. aug. 3. 10:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, pont a hangsúlyokkal és azzal van bajom, ahogy néznek közben. Mintha UFOt látnának :-) Igaz, lehet, hogy azért sokszorozódtak meg a beszólások mostanában, mert most már határozottan látszik, eddig csak a barátok/rokonok tudták.


Ma a hentesnél az eladó:

"A mai világban azért nagy felelőtlenség ez tőletek. Mostmár mindegy, gondolom már megtartjátok"


Válasz:

"mert milyen világban szabad szülni három gyereket?"


Köpni-nyelni nem tudott :-D


Csak nem tudom, hogy honnan veszik a bátorságot, hogy beszóljanak, hiszen se nem rokon, se nem barát, egyszerű eladó!

Igaz, kisvárosban lakunk (6000fő), és itt a nagycsaládosok 95% roma :-(

2012. aug. 3. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!