Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít szegény...

Csak engem idegesít szegény Pogány Judit mesélése a Bogyó és Babócában?

Figyelt kérdés
Feláll a szőr a hátamon is ha csak meghallom, amikor a gyerekek azt kérik a tévében inkább kimegyek már annyira "gyógy" mintha fogyatékos lenne. Tudom hogy nem az:) csak vajon erre mi szükség van? Kicsi gyerekek is megértik a normális beszéd és mesélő hangot nem?
2012. febr. 16. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hm nekem még nem tűnt fel, hogy idegesítően beszélne. Sőt olyan aranyosan.

Nekem néha inkább Halász Judittól áll fel a szőr a hátamon. De nem vagyunk egyformák.

2012. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Én sem szeretem a hangját. Inkább olvasok nekik könyvből, vagy mást nézetek velük.
2012. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a gyerekek ezt szeretik. És én pont azt hallgattam, hányféle módon tud beszélni Judit.

Szerintem ennél vannak ezerszer rosszabb mesék, ebből sok rosszat nem tanulnak. Inkább ez, mint a sok baromság a Minimaxon.

2012. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, én is nagyon utálom,ahogyan meséli. Viszont a mesék aranyosak és a kisfiam is szereti, ezért sokat nézzük. De hát ez legyen az én legnagyobb gondom. :)
2012. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Félreértettél, nem a mesével magával van bajom, csak Pogány művésznő interpretációjával. A mesét én is mesélem nekik igen, könyvből. De ezen túl is van hogy szeretnék nézni és borzalmasan bugyután meséli, az oké hogy több hangszínnel tud beszélni ami nagyon jó a különböző figurák hangjához, (Bogyó másképp beszéljen mint Pihe vagy Baltazár) de még amikor az összekötő mesélős részt mondja akkor is olyan gyógy...nem tudom ezt másképp megfogalmazni...
2012. febr. 16. 10:04
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja és hát persze ez legyen a legnagyobb bajom én is azt kívánom, csak kíváncsi voltam másban is kelt e rossz érzést, vagy más számára is idegesítő e:)
2012. febr. 16. 10:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Én bírom.Mondjuk Pogány Judit szerintem úgy tökéletes,ahogy van(szóval lehet,hogy elfogult vagyok).
2012. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A furi az hogy amúgy meg MINDENBEN szeretem őt mint színészt!! Filmben, színházban, Vuk magyarhangként is csak itt van valahogy eltúlozva az egész :)
2012. febr. 16. 10:33
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon szuper, hogy hányéfel képpen tudja használni a hangját. Olyan mintha minden szereplőnek más lenne a magyar hangja, és közben egy személy képes ennyi féle képpen elváltoztatni a hangját!

Én is mikor olvasok a gyereknek, próbálom a hangom vékonyítani, mélyíteni, és nagyon szereti a gyerek, hogy a farkasnak mély hangja van, az egérnek cincogós nyávogós...

Vedd fel a hangod videóra, meglepődsz mikor vissza hallod:)

2012. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó. Én szeretem.
2012. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!