Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak akik mar nem szeretnet...

Anyukak akik mar nem szeretnetek babat, milyen fogamzasgatlast valasztottatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem a maximum a négy (hármat a cél, negyediket még vállaljuk), amit szeretnék, most van úton a második. :) Én már sokat gondolkoztam ezen, én valószínűleg a negyedik terhességnél a művi meddővé tételt kérném (elköttetném magam).
2012. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most lesz a 3. császárom,közben elkötnek. amúgy vállalnék még 1-et,de 4.császárt már életveszélyesnek mondják. ha simán szülnék,én is 4.után köttetném el magam. mondjuk én már 35 vagyok,így a tabletta mr kizárt,spirált sosem tetetnék, a többi meg megbízhatatlan.
2012. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sok minden kiesik:

-óvszert én is és a férjem is utáljuk

-pesszáriumot nem lehet itthon kapni, és nincs is benne tapasztalatom

-fogamzásgátló tablettától idegbeteg leszek, ráadásul feledékeny is vagyok, nem biztos, hogy mindig bevenném

-spirál elég szörnyen hangzik, hogy mesterséges gyulladást okozzak a szervezetemben

-meddővé tételen én is gondolkoztam, de félek a műtéttől, ráadásul nemrég olvastam, hogy 30%-ban a méh regenerálódik, tehát képes újra építeni azt a részt, ahol elkötnek, és utána ugyanúgy teherbe eshetsz

Amit most találtam, az ez: [link]

Az alakja hasonlít a spirálhoz, de kisebb, kényelmesebb, műanyag, ráadásul 2 úton is véd, és 5 évente kell csak cserélni. Nekem még 2 hónapom van a második babám születéséig, utána ezt fogom felrakatni.

2012. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1gyerkőcöm van és nem akarok többet!Mirena spirálom van 2 éve....és nagyon szeretem!
2012. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is mirena spiralt szeretnek majd.

Anyum par eve volt levettetni a spiraljat,masikat mar nem akart,o is mutetet szeretett volna,de az orvos azt mondta hogy azt rendkivul indokolt esetben vegzik el.

Anyam meg csodalkozott.

2012. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!