Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan legyen 260000 ft havi...

Hogyan legyen 260000 ft havi bevételem, hogy eltartsam a családom? (Most mennék vissza gyesről, ha lenne hova. )

Figyelt kérdés
Vissza kell menjek dolgozni. Egyedül lettem.
2012. júl. 25. 07:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ha pedig később csapatot építesz még fix pénzed is lesz.
2012. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Hát, ami bennem volt, nem irigykedés volt..nem értettem, hogy ha tök jól dolgozom és sulijaim is vannak, akkor miért a lusta, tizedét dolgozó, semmit tudó, bunkózó...de hétvégén a főnökkel wellnesszelő vagy motorozó a jó....:::(( mit kell tenni ahhoz, hogy ne a bulizás számítson, hanem a teljesítmény...ezt nem tudtam, mert valszeg semmit, ha haver vagy, lehetsz síkhülye...:(

próbálkoztam a biztosítással, brókerséggel, de ahol nekem kell szerződni és megkeresni embereket, ott az nem ment nekem, nem tudtam eladni :(

2012. júl. 26. 15:22
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jó helyeken dolgozó ismerőseid/kapcsolataid vannak esetleg kérném az ők segítségét. Ez a mai munkaerő piac a kapcsolatokra épül. Elevenítsd fel a régieket!
2012. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
ez a bejegyzés nem is annyira ehhez a témához tartozik, csak ez jutott róla eszembe, amit írtatok :)))
2012. júl. 26. 15:22
 25/25 anonim ***** válasza:

Hát akkor részletezhetnéd a költségeidet. Ez érdemes magad miatt is összeírni, mert mostantól extra spórolásra kell állnod.

Ha válás van akkor nem fogsz rögtön gyerektartást kapni... szóval addig neked kell valahogy gazdálkodni.

2012. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!