Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan legyen 260000 ft havi...

Hogyan legyen 260000 ft havi bevételem, hogy eltartsam a családom? (Most mennék vissza gyesről, ha lenne hova. )

Figyelt kérdés
Vissza kell menjek dolgozni. Egyedül lettem.
2012. júl. 25. 07:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hát 260000 egy gazdasági főiskolával, tapasztalat és nyelvismeret nélkül szerinted reális? két személyre már ne haragudj, de ez nagyon sok, nekem ennél egy kevéssel kell több 4 személyre, három lakáskasszát és egy albérletet fizetek belőle.Ezt a havi 70 ezer kajapénzt a helyedben én rögtön megfelezném, mert két személyre ez nagyon sok.Írd össze a költségeidet, és faragj le belőle, mi lesz az a minimum, ami kell, mert ez csak egy álom, hogy ennyi fizetést kaphatsz is itt magyarországon a végzettségeddel.
2012. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

nettó 260e az vagy 400 bruttó.. nem könnyű ilyet találni csak úgy.. és ne haragudj de nincs hiteletek,1 gyerek van és ennyi pénz kell? 2 emberre? ez rengeteg. ha kocsi viszi a pénzt,add el. kaján sokat lehet spórolni,főleg h a gyerek oviban eszik.


le kell faragj az igényeidből,ne haragudj. penny marketben van felvétel pl néztem ott 120 a netto plusz 20 a cafeteria. ha gyorsan kell meló kb ilyenben gondolkodhatsz és közben keresel mást.

2012. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
és bár tudom nem sokat segít,de mi 5-en gazdálkodunk 80-ból,ebben az egész havi kaja és tisztító-tisztálkodószerek benne vannak,plusz ha bárkinek bármi kell-ruha,cipő,gyógyszer,vagyis minden hónapban félre is teszek 10-20-at nehogy ne legyen ha hirtelen kell valami. és kijövünk és nem éhezünk.
2012. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
én pénzzé tennék amit csak lehet-ékszer,számítógép pl. netezni könyvtárba is lehet,ékszer nem kell. kocsit is, a bérlet jóval olcsóbb és 1 gyerekkel közlekedni sem nehéz
2012. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hát mi 3-an élünk 190-ből, és egyelőre elég, nincs saját lakásunk. Ha visszamegyek dolgozni kb 300.000-ból fogunk élni, de akkor már négyen, mert most megint állapotos vagyok.:)
2012. júl. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Megnézem a ktg-eket még egyszer és majd megírom nektek is.


Nekem nem reális, mert nem vagyok nyalós típus. Ahol dolgoztam (multinacionális cég), ott, annak, aki jókor volt jó helyen még ennyi végzettség és gyakorlat nélkül is simán volt még több is havonta a fizetése, hogy ha jól helyezkedett. Ezt nem csak a sexre lehet érteni, fiúk is voltak így jócskán.

Van olyan is, akinek érettségije van és nem beszél angolul. És mégis. Nem speciális tudást igénylő területeken vagyunk, vannak. Már, ammi a munkavégzést illeti és nem a ki kivel van jóban képességet.

Közvetlen kollégáim, csak én nem voltam benne a haverok között.

2012. júl. 26. 07:43
 17/25 anonim ***** válasza:
Súgd már meg,hogy hol dolgoztál, mert én egyetemi diplomával, ráépülő képzéssel teszem össze a kezem,hogy van 285ezer bruttóban, és hidd el, a szakmámban nem szokványos.érdekelne,hol fizetnek ennyire jól, és miért.
2012. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2012. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Telekommunikációs cég. Többen voltam és ugyanez volt.:(
2012. júl. 26. 14:30
 20/25 anonim ***** válasza:

20 évesen még én is tudtam jól helyezkedni ha akartam,de neked már gyereked van,így nem fog menni,kár is irigykedni. az igényeket kell lejjebb adni, ez nagyon sok pénz-illetve nem,de nehéz ennyiért hirtelen elhelyezkedni-más irányban keresgélj. apuka nem fizet semmit?


ha sokat akarsz keresni,akkor menj biztosítóhoz,brókercéghez,üzletet kötni,hitelt ajánlanui,vagy ingatlanosnak. abban is jó pénz van,de kemény meló. viszont nem fix 100e,hanem akár többszáz is.. kötetlen,gyerek mellett is lehet,igaz kemény meló,de ha ügyes vagy hamar jó sokat lehet keresni.

2012. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!