Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan legyen 260000 ft havi...

Hogyan legyen 260000 ft havi bevételem, hogy eltartsam a családom? (Most mennék vissza gyesről, ha lenne hova. )

Figyelt kérdés
Vissza kell menjek dolgozni. Egyedül lettem.
2012. júl. 25. 07:58
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
van egy óvodás gyermekem is
2012. júl. 25. 07:59
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

Én a nagyira bíznák a gyermekem, elmennék külföldre, pár hónapot dolgoznék kint, berendezkednék, majd kivinném a gyermekem, és új életet kezdenék kint vele.


Hugom kint dolgozik, havi bevètele 1000-1200 euro, családi pótlék 180 euró.

Albérlet havi 300 euró, kaja havi 200 euró, ovi havi 250 euró. 100 euró szórakozás, ruha, tankolás.

Ami marad, azt gyüjtögeti.


Uncsitesom is kint dolgozik külföldön, elvált, 3 éves volt a kisfia mikor kimentek, takarítással kezdte, majd egy öreg otthonban időseket gondozott, takarított, tanult is a gyerek mellett kint, már vezető lett!

2012. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16%
mire kell 2 embernek 260e? nem kötöszködök csak érdekel
2012. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van? Beszélsz idegen nyelvet? Van-e hiteled? 2 gyermeked van, ha jól értem. Apától anyagi támogatást kapsz?
2012. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Akkor nem volt gyes előtt munkahelyed?

Mi a foglalkozásod? Lakni van hol? Egy vagy két gyerek van? Apa azért fog segíteni? Van esetleg nagyszülő, aki be tud segíteni gyerekvigyázásban?


Én is külföldben gondolkoznék, ha valóban ennyi pénzre van szükségetek a megélhetéshez (azért sokan ennél jóval kevesebből is elboldogulnak!). Új munkaerőként sehol nem fogsz ennyit kapni, hacsak nem valami nagyon különleges szakmád van.

2012. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ha engem is elhagyna a férjem, bizony én is a külföldöt választanám.

A férjem tart el. 3 éves a lányunk, nem tudok vissza menni dolgozni, mert 6-7 között érnek haza, mire bezár az Ovi. Nincs közelben nagyszülő aki elhozná a gyereket. Próbáltam 6 órás munkát keresni, de semmi.

Szóval a lakás havi 60.000, rezsi havi 40.000

Telefon, internet, havi 10.000 Ft. ( nem lehet lemondani, 1 év hűség van még)

Kaja tisztító, tisztálkodó szerek havi 50.000 Ft.

Autó, havi 25.000 Ft.

Tankolás havi 20.000 Ft.


Tessék, máris 200.000 Ft, és ebben nincs ruha, Ovi...


Csak a külföld maradna, ha egyedül maradnék a lányommal.


Még ha elmennék dolgozni, max 100.00 kapnék, akkor sem tudnám fedezni a kiadásokat.

2012. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Igen, én is kb ezeket adtam össze.

A fűtés van, hogy havi 65e ft télen.

A kaja is olyan 70 és még hétköznap is kell venni.


Van sulim, gazd diploma, de ilyen nyegle suliból. :)

Nyelvet sajnos nem beszélek. Tanultam 15 évet vagy még többet is, de nem ment.

Eddig adminisztráltam, de oda nem vesznek vissza. :(

2012. júl. 25. 12:45
 8/25 A kérdező kommentje:

Saját a lakás már, 2 szobás.

Nagyszülők vigyáznak ha kell, már bőven nyugdíjasok és vonatoznak hozzánk, ha kell.

2012. júl. 25. 12:46
 9/25 anonim ***** válasza:
add ki a lakást,költötzz szüleidhez amig összeszeded magatokat,így nem kell utaztatni őket,helyben vigyázhatnak a gyerekre. én ezt tenném
2012. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ki kéne részletezned a költségeidet, mert első körben azon kéne faragni. Ez elég magas fizetésnek számít manapság, és alig látnád a családot.

Ha üressé tudsz tenni egy szobát, talán kiadhatnád.

2012. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!