Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki nem...

Van köztetek olyan, aki nem tudott kitakarítani alaposan a baba megszületése előtt?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy feküdnie kellett, vagy bármi ok miatt. Mi volt az, amit mindenképpen megcsináltatok? Mennyire zavart, hogy a többi nincs kész?

2012. júl. 8. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ezt meg sem mutatom majd a Páromnak... Most igazán irigyli a Férjed,kedves "Tisztaság mániás" Válaszadó! :-)

Engem lustának tart,mert nincs rendszeresen - nekem a fél évente 1x is rendszeresnek számít!- por törülve...


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,9hkm

2012. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves 5. és 8.! Nem vettem bántásnak, ne aggódj, eszembe se jutott.:) Csak magyarázatként írtam, hogy miért a nagyszülőkre gondoltam volna segítség gyanánt, mert nem volt egyértelmű, hogy apa miért nem csinálta meg. De lehet, hogy nagyok voltak az elvárásaim velük szemben. Nagyon rosszul esett, hogy nem segítettek, pedig nagyon is ráérnek.

4. és 6. voltam

2012. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor jó. :) Kicsit sz@rul éreztem magam, hogy ez bántásként jött le. :O (5-8)
2012. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

nálunk az alaptisztaság annyi csak, hogy a konyhapultok tiszták, mindennap felsöprök, fürdőszobában csak törölgetek, súrolni most nem szoktam, és ahol már zavar a por, ott letörlöm.


Szeptemberben érkezik a babánk, de én addig már nagytakarítást nem csinálhatok. Próbálok arra ráállni, hogy ne zavarjon. Majd meg lesz csinálva utána apránként minden. Jó annak, aki tényleg ki tudja takarítani a lakását, rá is ér, és kedve is van hozzá! :)

2012. júl. 9. 15:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves 11. válaszoló(3 lányos,9 hetes):áh,hagyd el,néha teher ám,hogy ilyen lökött vagyok.Persze a férjem örül,de azért van amikor rám szól,hogy na,most mér elég,minek akarsz felmosni,enni lehet a földről.Ráadásul saját céget viszek,szerencsére ritkán járok csak be,ám hetente-2 hetente van egy külföldi utam(még most is megyek 7 hónapos terhesen).Persze nem panaszkodom,mindennek ára van.Ám képes vagyok akár este is nekiállni vasalni,még ha hulla fáradt vagyok is.És 2 naponta főzök.Na,ahhoz néha nem fűlik a fogam!Szóval hidd el,nem vagyok 100-as.Ám szerintem is teljesen rendszeres,ahogy Te csinálod.Ha valamit évente 2x vagy 3x teszünk csak,az is rendszer!Sokszor olvasom a válaszaidat,és le a kalappal előtted,pláne,hogy jön a 4. baba.Pedig még a 3. is kicsi ugye?Olyan 1 év körüli,ha jól emlékszem?Szóval Neked is bőven megvan a Magad dolga,gondja-baja!
2012. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 2 hónapig feküdtem, a 35. héten született a babám. Anyukám+ a férjem takarítottak, mivel szigorúan feküdnöm kellett. Miután hazamentünk a kórházból rá kb. 2 csináltam nagytakarítást. Őszintén szólva nagyon rossz volt, hogy feküdni kellett és nem tudtam semmit csinálni. Hiába csinálta meg anyukám valahogy mégse volt az. Zavart, hogy nincs minden úgy megcsinálva, ahogy én szeretem, de a baba fontosabb volt.
2012. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!