Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hónapos babának tízóraira...

5 hónapos babának tízóraira lehet már babajoghurtot adni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tjes cuccokkal kéne kezdeni.Az én babám majdnem 9 hósan nem bírja az efféléket.
2009. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai.Vannak tejpépek,amik adhatóak 4 hótól,ha ismeri a gyümölcsöket,azzal is lehet adni.De ha semmit nem kapott még,akkor érdemes előbb a gyümikkel kezdeni.
2009. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 6 hónap végétől kezddtem ezeket próbálgatni. Nem kell sietni.
2009. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja!! Nem sietünk, már hozzátáplálunk! Nem ezzel kezdenénk! Már sok mindent eszik, csak kis változatosságnak gondoltam. De valószínűleg neki nem olyan uncsi, mint sokszor nekem! Köszi a válaszokat!
2009. júl. 10. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Nézz meg gy táblázatot,van tejféle amit 1 éves korig nem is ajánlanak,konkrétan ez melyik joghurt???

mert a normál joghurt talán 9 hotol van,nálunk pl. a tejpép se nyerő,egyszerüen megy a pici hasa tőle.

2009. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a normál joghurt. A Nestlének van pl 6 hós kortól is. Arra voltam kíváncsi, hogy adjátok-e ezt tízóraira. Természetesen tudom, hogy az ilyen jellegű tejterméket még jóval később vezethetjük be!
2009. júl. 10. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
az én lányom 7honapos,és 4honapos korától feles tejet iszik nappal! Este kap csak tápszert,és még egyszer sem voltunk betegek az elmúlt 7hónapban!Nem tudom ki hogy van vele,de szerintem ha ártanék a pici lányomnak akkor tuti nem adnék neki ilyen dolgokat!
2009. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!