Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lenne már garancia a...

Miért lenne már garancia a nem tiltás az édességnemevésre?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam, hogy "a tiltott gyümölcs"..., "így akkor máshol fogja teleenni magát". Ha ez törvényszerűen így lenne, akkor akiket otthon hagynak bármennyi édességet enni, nem is híznának el, hiszen a gyerek nem vinné túlzásba az édességet, sem otthon, sem máshol.


Pedig ez ritkán van így. Nem beszélve arról, hogy vannak gyerekek, akiknek két falat is elég a csokiből (bármiből), vannak, akiknek egy tábla (csomag, zacskó) sem.


Úgy vélem, nem egyenesen arányos a nem tiltás a nem evéssel, ahogy a tiltás sem az evéssel.


Persze, arany középút - de a kérdés most nem ez :)


2012. júl. 3. 15:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne valami,hogy ha nem adod akkor máshol fog enni.Nálunk otthon nem volt annyi édesség nem volt pénz rá így ritkán kaptunk csokit,cukrot,de ha apukámnál voltunk ott tömtük magunkat,mert lehetett,persze kamaszkoromban már abszolút nem kívántam az édességet,inkább a sósat,és nem lettem elhízott ember,és öcsém sem,sőt Ő rajta szerintem semmi zsír nincs.

Kisfiam 14 hónapos,rengeteg gyümölcsöt eszik imádja de szokott kapni tölcsért,kis süteményt,kekszet,nem minden nap de szokott kapni,pl nagyon ügyesen megebédel semmit nem dob le,akkor után kap kekszet és csak ragyog az arca.Nem kell túlzásokba esni,de ugyanúgy része az édesség az étkezésnek,mint a gyümölcs,fehérje.

2012. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!