Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka/kismama,...

Van itt olyan anyuka/kismama, akit a férje már azzal "fenyegeti", hogy letiltja innen?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A férj nem szülő és nem úr otthon. Azt csinálok szabadidőmben, amit jólesik. Aki szórakozásban korlátoz (úgy, hogy nem hanyagolom mellette a családom), az nem lehetne a párom.
2012. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
az én férjem,a nevemben ír beszólásokat,persze jogosan mert annyi bunkó paraszt ember van ,hogy nem lehet szó nélkül hagyni :)
2012. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy emlegette, hogy sokat lógok itt, de ilyen nem jutna az eszébe. Én se szólok bele, hogy mit csináljon a szabadidejében. Tudja, hogy én is sokat "tűrtem" a hobbija miatt (autóversenyző), volt, hogy hajnalig szereltük a kocsit, de akkor se fenyegettem azzal, hogy mondjuk eladom a kocsit. :)
2012. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
En kertem, hogy tiltson le, mert sokszor magamra veszek dolgokat. Tegnap olvastam egy sztorit, hogy meghalt a baba, majd elvetelet anyuka a kovetkezovel. Akkor nem akartam jonni tobbet, de a fuggoseg nagy ur... Ferjem sem szereti, hogy sokat olvasgatok, de o is hasonlo beallitottsagu, igy ram bizza a dontest.
2012. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mondta már többször, hogy ne "kismamafórumozzak" annyit, de csak akkor, amikor valamilyen rémtörténeten nagyon felzaklattam magam. De olyan is volt már, hogy együtt szakadtunk a röhögéstől egy-egy kérdésen, pl. ezen: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2012. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!