Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért zavarja? Csak fel...

Miért zavarja? Csak fel akarok készülni! Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés
A páromat nagyon zavarja,hogy folyton a babára gondolok,hogy a neten mindig a babkelengyét nézegetem és folyton ezt az oldalt böngészem!Mindig azt mondja,hogy úgy csinálok,mintha fél éven belül lenne gyerekünk!Nem érti meg,hogy azért teszem,mert sok évnek kell még eltelnie,hogy lehessen és ha minden nap elrendezek valamit akkor hamarabb eltelik az a 4-5 év!Mindennap úgy ébredek fel,hogy ma megint el kell nyomnom az érzéseim4Nem szabad rá gondolnom!Még azt sem mondhatom el,hogy miket szoktam álmodni,mert az is a babáról szól!Mondtam már neki ezeket,egyszer megért,egyszer fel kapja a vizet miatta!Sajnos a páromnak nagyon nehezen lehet munkát találni,mert alacsony az iskolai végzettsége!Nagyon szeretem és ő is engem!Szeretnénk már saját családot,akár albérletben is(most anyukámnál lakunk)!Mindig időszakos munkái vannak,így nem tudunk elköltözni,sem gyűjteni!Természetesen vele akarok lenni,mert nagyon szeretjük egymást...DE...néha úgy érzem,hogy hátráltat abban,hogy saját életem legyen!Lehet,hogy önző vagyok!Néha úgy gondolom,hogy megfelel így neki,mert nem kell számlát fizetni,nincs rajta felelősség!De akkor miért haragszik azért,mert én lépni akarok és nem szándékozom 30 évesen is itt élni!!!Ő szeretne dolgozni természetesen,de nem mindig látom az igyekezetet!Már teljesen ki vagyok!Nem tudom mit tehetnék!Nagyon szeretnék babát és családot...de meddig várjak még?Tudom fiatal vagyok!De én nem 1 éve szeretnék,hanem amióta csak az eszemet tudom!
2009. júl. 7. 09:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát sajnos a munkaügyit próbáltuk,de mivel nincs ott ismerős ezért...sosem sikerül!Még felvételizni sem hívják be,a papírját is mindig elrontják!Nem lakunk ott ingyen,havi 40-et fizetünk mi is!Sokszor látom rajta,hogy nagyon el van keseredve,amikor hazajön egy álláshirdetésről!

Pedig nem buta fiú egyáltalán!Sajnos ahol lakunk,hiába megyeszékhely,nem nagyon tud kitörni a szegény ember!Próbálkozik ő,de sokszor megtörik a sok csalódástól!Szeret pedig dolgozni,mindig mikor kap munkát olyan boldog!Nem volt soha jó élete,ők sem voltak soha gazdagok,ezért ő is vágyik sok mindenre!

2009. júl. 7. 22:22
 12/17 A kérdező kommentje:
Én tanulok most nagy nehezen sikerült bejutnom egy tanfolyamra!Szeretne ő is babát...érdekes,mert ő nem olyan ember,mint a többi férfi!Simán elsírja magát,ha valami bántja(persze nem síró picsogó)nagyon ki tudja mutatni az érzéseit!Van egy 4 éves öccse!Hát látni kéne,hogy bánik vele!Abban biztos vagyok,hogy jó apa lesz4Nem akar olyan lenni,mint a sajátja,aki a pénzt hajkurássza és velük nagyon keveset foglalkozik!Amúgy semmi gond ezen kívül a kapcsolatunkkal!Nagyon boldogok vagyunk együtt...csak ez az egy bibi van!Ő is bizakodik és megtesz mindent,de néha kicsit feladja és megpihen!(erre gondoltam,mikor azt írtam,hogy úgy látom neki jó így ahogy van)Fiatal még és hát a szülei...de ő ennek ellenére igyekszik nem olyan lenni,mint ők!
2009. júl. 7. 22:28
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen fiatalok vagytok, akkor megértem a párodat! nagyon-nagyon korai 20-22 évesen gyereket vállalni! én várnék 5-10 évet, az tuti! hátha addig alakul a helyet!

ebben az esetben nem feltétlenül kell otthagynod. csak szerintem sokan úgy értelmezték a válaszolók közül, hogy 30 éves vagy.

2009. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat akkor!Lehet,hogy rosszul fogalmaztam meg!Igen ő még csak 22 LESZ!!-5 év múlva szeretnénk,mert én már rágom a fülét...persze ő is csak...őt is idegesíti a helyzet!Tudom,hogy sikerülni fog,érzem,hogy vele kell boldognak lennem!" éve vagyunk együtt!Amúgy anya nagyon szereti...mindig röhögcsélnek!Apa meg....nekem nincsen olyanom!

Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 8. 16:11
 15/17 A kérdező kommentje:
2 éve...bocsi :D
2009. júl. 8. 16:12
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem meg csakis saját magadra hallgass! Próbáld meg ösztönözni, hogy ha tanul ki tudtok lábalni a bajból. Nem hiszem, hogy szakítani kell azért, mert nem elég ambíciózus, vagy nincs magas végzettsége. Annyiféle ember van, nem lehet mindenki "csúcsmodell". Az pedig, hogy valakinek alacsonyabb a végzettsége, nem jelenti azt, hogy buta is.

Az én anyukám kitartott az édesapám mellett, pedig jóval alacsonyabb végzettsége volt. Mindenki ellenük volt. Nem hagyta ott apukámat emiatt, és nem ment hozzá egy egyetemet végzett férfihoz. És képzeld el, hogy boldogan élnek együtt. Anyukám előre látta, hogy nem érdekli mások véleménye és tudta, hogy apukámmal akar lenni. És nem szeretik, hanem imádják egymást hosszú évtizedek óta.(csak hogy legyen egy ilyen történet is)

Szerintem hallgass a szívedre! Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, még a "tökéletesben" is. Nagyon fiatalok vagytok még, nagyon sok minden előttetek van. Próbáld ösztönözni és támogatni, hidd el többet érsz vele, mint a vitatkozással..

2009. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Szeretne ő is tanulni...de valahogy nagyon nem jön össze!Most az egyik alapítványnál dolgozik a keresztanyám,és ha máshogy nem megy,talán ő elintézheti!Tudom,hogy sikerülni fog!

Köszönöm mindenkinek!

2009. júl. 9. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!