Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire zavarja össze a 3éves kisfiamat?

Figyelt kérdés

Apukával szétmentünk,azóta lett egy új párom.

Szinte felvátva járnak át hozzánk,igaz imádja a fiam mindkettőt. De ex válltig állítja,hogy ez rossz a fiam lelkifejlődésének...

Tényleg mindkettővel nagyon szeret lenni(főleg az új párom játszik vele sokat!)de persze az pját kicsivel is de jobabn,ami persze természetes dolog!


2010. nov. 13. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés... amíg kiegyensúlyozottnak látod, nincs baj, bár majd lassan elmagyarázhatod neki, hogy ő is megértse, későbbiekben viszont, ha szeretnél a jelenlegi pároddal lenni, akkor, nem árt, ha kedvelik egymást, szerintem az apuka féltékeny egy kicsit, nem? Minden esetre, szerintem jól csinálod:) sok sikert kívánok!
2010. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudja a fiad,hogy melyik az igazi apukája,akkor nem lesz ebből semmi gond. Gondolom az új párodat nem ugyanúgy szólítja,mint az édesapját.
2010. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez előbb utóbb úgyis bekövetkezne, mármint nyilván nem szándékoztál te sem még 10-20 évig egyedülmaradni. Szóval szerintem ez egy olyan dolog, amit meg kell tanulni kezelni.

Amúgy meg hihetetlen milyen okosak ezek a kicsik, annyira tudják ám, hogy mi az ábra, mi nem is gondolnánk. Nem hiszem, hogy ez különösebben gondot okozna. Ha belegondolok, én egyedülálló vagyok már régóta, 3 éves fiam van, és nagyon széles baráti köröm, közöttük sok fiú is van, szinte minden nap jön hozzánk valaki, mégis egyik fiú barátom léte sem kavarta meg a fiam. És a gyerek szemszögéből a te új párod is egy olyan ismerős, aki sokat játszik vele, nem keveri össze az apjával.

2010. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előfordult már hogy leapázta az újat és oylan is,hogy az exet hívta az új nevén :S

nagyon gáááz volt!

2010. nov. 13. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a férjed akkor mi lesz ha összeköltöztök az új pároddal?

Szerintem fèltékeny az új párodra!

Megérti már ezt a gyerek hogy anyának új párna van, és jogy ki az igazi apa!

De lehet ha összeköltöztök 1-2 év múlva őt is apànak szólítja majd!

2010. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!