Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan JÓ tulajdonság, ami...

Van olyan JÓ tulajdonság, ami tipikusan egykékre jellemző?

Figyelt kérdés
Csakmert az egykékre mindig azt mondják, hogy önzőek, irigyek, meg ilyesmi, persze tudom, hogy nem mindengyik ilyen (sőt szerintem a LEGTÖBB nem ilyen, de most nem ez a lényeg) de van olyan jó tulajdonság, amit az egykékre mondanak?? Én még sose hallottam, mindig csak a rosszat!
2009. júl. 6. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Önállóság.
2009. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
kiválóan játszanak egyszemélyes előadásokat. Miután nem tudsz állandóan vele foglalkozni (háztartás...stb) nagyon ügyesen és kreativan feltalálják magukat.
2009. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert valószínű egyke marad a lányom
2009. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Egyke vagyok, de remekül tudtam mindig osztozkodni, nem vagyok önző,...meg amiket még szoktak mondani.

Szeretek olvasni, szerintem azért, mert lekötött, amikor más gyerekek nem értek rá játszani velem.

Az önállóság is igaz.

Jobban megbecsülöm (nem biztos, hogy ez a jó szó rá) a családot, nekem csak a szüleim vannak (meg most már a párom és a lányom), míg sok ismerősnek a szüleivel kevésbé bensőséges a viszonya, mint a testvérével.

2009. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!