Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák jegyűek! Ez a tulajdonság...

Rák jegyűek! Ez a tulajdonság rátok is jellemző?

Figyelt kérdés

Én Rák jegyű vagyok, 21 éves, és a munkahelyemen kénytelen vagyok alkalmazkodni, hogy ne lógjak ki. És egy idő után azon veszem magam észre hogy dettóra úgy beszélek, viselkedek mint a kollégáim többsége. De más környezetben megint csak máshogy.

Képes vagyok BÁRMILYEN alakot felvenni. Nagyon jól tudok utánozni másokat, hogy még ő maga is meglepődik.

Tehát csak annyi a kérdésem hogy ez a tulajdonság más Rákokra is jellemző? Tehát ez a jó utánzó képesség, és hogy bármilyen alakot, formát képes felvenni(személyiségre gondolok)

Remélem nem ostoba a kérdés,csak érdekel :)


2011. márc. 10. 11:14
 1/9 Bretso ***** válasza:
Bár nincs köze a horoszkóphoz, pusztán, mert az hülyeség, de én is képes vagyok nagy átalakulásokra a célomnak megfelelően és mellesleg rák vagyok.
2011. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

hát látod ez még eszembe se jutott, viszont azt már észrevettem hogy a beszédstílus hamar rám ragad, pl ha valaki pösze/dadogos illetve ha haza megyek vidékre a tájszólás, és utána figyelnem kell rá. ami azért baj mert én alapból gyorsan beszélek, gyors az észjárásom, és amikor a saját és a másik stílusa találkozik bennem összeakad a nyelvem :P

Továbbá nem szeretem, az állandót és a hétköznapit sem szeretek kitűnni a sorból de nem feltűnően, de ha rám jön nagy ritkán az 5 perc akár az is. Mind zeneileg, mind öltözködésileg a hangulatomnak megfelelőt hallgatom/öltözök. Nő létemre általában a pasis dolgok érdekelnek de szeretek szexis lenni is

2011. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tisztára igaz rám is, ha vidékre megyek figyelnem kell :D

Ez a tulajdonság szerintem jó is meg nagyon rossz is.

A jó az benne hogy tényleg, könnyen betudsz illeszkedni bárhová. A rossz, hogy nincs egy önmagam, állandó énképe. Illetve van, de az NAGYON érzékeny :S

Hát, így kell elfogadni magunkat...

2011. márc. 10. 11:50
 4/9 Bretso ***** válasza:
Van énképem, csak a célom érdekében félre tudom tenni. Érzékeny pedig legkevésbé sem vagyok. De nem is tudom miért kellene lennem? Mert a Hold megrakta a Merkúrt a harmadik házban és a Jupiter nézte, amikor születtem? Ne vicceljünk.
2011. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jólvanna, nem kell ennyire kiakadni :)
2011. márc. 10. 12:45
 6/9 kisnita válasza:

A párom Rák jegyű. És igen, meglepően jól tud utánozni, embereket, hangokat, stb. De nem valami jól alkalmazkodik, itthon legalábbis nem nagyon. A munkahelyén nem tudom milyen, inkább olyan köztes ember, sosem húzódik egyik "táborhoz" sem. Állítása szerint ő nem hozza haza a munkahelyi dolgokat, mikor kilép meló ajtaján, el is felejt mindent ami aznap történt, és másnap reggelig nem is foglalkozik vele, éppen ezért nem nagyon beszél a munkahelyi dolgokról idehaza.

Hogy miket tud jól utánozni?? Ez vicces lesz:D A pokemon mesében volt egy Miaú nevű "állatka" olyan idióta hangon nyervogott, na azt a párom 100%-osan tudta utánozni :D

Mostanában pedig azt veszem észre rajta, hogy minél többet nézi ezt a kulturális fos valóvilágot egyre többször olyan Alekoszos a stílusa meg beszéde, sőt még a tartása is. :D Szerintem direkt csinálja, hogy engem idegesítsen, ha nem is direkt, de tudat alatt. :D

Ugyan így tudja utánozni egyes emberek beszédstílusát, pl beszédhibás embert, vagy aki olyan hülyén beszél. Az egyik TV csatornán volt/van (már régen kapcsoltam oda) egy időjárás bemondó pasas, olyan "vadparasztos" stílusban nyomta, dettó ugyan azt leadta a párom, szakadtunk rajta :D

Ami még jellemző a páromra (és ahogy az ismerőseim közt is észrevettem a Rák jegyűekre) hogy olyan kis hitványnak, alamuszi nyuszinak néz ki, olyannak mutatja magát, közbe meg sokkal rafináltabb annál, másnak, szerényebbnek, elesettebbnek mutatkozik mint ami. Mikor megismertem olyan kis semmilyen volt... Gondoltam mit akar tőlem ez az unalmas pasi?!? Közbe meg... :)

2011. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nálam is így van...

De pl: amikor ismerkedek valakivel, akkor tökre hasonlítok rá. Hasonlítok az egyikre, és annak az ellentétére is - egyszerre. Meg vannak olyan dolgok, amiket TELJESEN egyszerre csinálok valakivel. Néha már unom, de jó ez így! :)

Amúgy én is érzelmes vagyok... Szóval fogadjuk el így magunkat. :D

2011. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jók a hsz-ek köszönöm!:)

19:24-es!

A miáú hang nagy lehet :D

Igen, a beszédstlíusokat nagyon tudjuk utánozni.

És az is igaz, hogy sokszor erősebbek vagyunk, mint ahogy azt sokan látják.

2011. márc. 13. 07:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is Rák vagyok, és nálam is van ez. A munkahelyem szerencsére jó, a suliban viszont eléggé magam voltam, csak néhány emberrel jöttem ki jól.
2011. márc. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!