Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Ti férjetek is megnézi a...

A Ti férjetek is megnézi a (csinos) nőket az utcán (nem feltétlen azokra a nőkre gondolok, akik mindent kiraknak, őket én is megnézem, mert hát feltűnő)? Hogyan reagáltok, ha igen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Hát lüke lenne, ha nem nézné...hisz férfi. DE

e nem feltűnően, csak épp "ránéz". Az nem zavar.

2012. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 X-atosz válasza:
75%
Én úgy vagyok vele, hogy HŰSÉGET FOGADOTT, nem vakságot.
2012. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy szép nőt minden férfi megnéz. Aki azt mondja, hogy nem, az hazudik. Én is meg szoktam nézni. Engem ez nem zavar.
2012. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Megnézi. Én meg mosolygok rajta, mert azt hiszi, hogy nem veszem ezt észre :) Amúgymeg, én is megnézema jóképű férfiakat. Amit már más is írt: Hűséget fogadtunk egymásnak.
2012. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
meg is mutatja,sőt,azt is megkérdezi,h jó lesz-e harmadiknak:) engem nem zavar,jót mulatunk rajta,ennyi..én is megnézem a csinos embereket..
2012. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is megnézem a jó nőket, úgyhogy nagyon aggódnék, ha ő nem nézné meg :) És mivel nem feltűnően teszi, így nem csinálok ügyet belőle. Sőt, sokszor én is mondom, hogy pl. milyen szép arca vagy jó feneke van a lánynak :)

A pasikat is megnézem, de attól még a páromat szeretem.

2012. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze.Én is megnézem a jó pasikat.Nem kell ebből ügyet csinálni,addig örülj ameddig csak nézegeti!
2012. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha együtt vagyunk, nekem is megmutatja, ha nem, akkor meg elmeséli. Nincs ezzel gond.
2012. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

A hűséget fogadtunk nem vakságot már annyira gyenge duma.Szánalmas.Egy párkapcsolatban semmiképp sem helyes ha a pasi megnéz más nőket...akár jelen van a barátnő, akár nincs.

Az meg hogy a nők is megnézik a jó pasikat nem ugyanaz...

2012. szept. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!