Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyennek találjátok a Tímea...

Milyennek találjátok a Tímea nevet?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik, de nem tudom, hogy jó-e manapság ilyen nevet adni. Olyanok véleményét szeretném elsősorban, akik nem ismernek ilyen nevűt, mert az nagyon befolyásoló tud lenni:)
2009. júl. 3. 18:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%
szerintem nagyon elcsépelt. az én korosztályomban minden 3. lányt így hívtak.
2009. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Utolsóelőtti: Jó olvasni végre egy ilyen hozzászólást! :)

Utolsó: Ha szabad megkérdeznem melyik korosztályra gondoltál? Én nem olyan sok Tímeával találkozom. Csak kíváncsiság.

2009. júl. 4. 13:12
 13/30 anonim ***** válasza:
16%

Ez a Timea ezelott 20-30 evvel volt divatos, aranyos nev.

Ne add ezt a nevet, mar nem illik a kislanyoknak. Inkabb modernebb, most divatosabb nevet valasszal.

Eszter

Dora

Dorka

Reka

Lara

Mira

Lili

Zsofia

Virag

Lotti


Sok nev van amit szivesen adnek a kislanyomnak. De mivel feltetted ezt a kerdest, ebbol is latszik, hogy te is erzed, hogy manapsag ez a nev (Timea) mar nem allna meg a helyet.

2009. júl. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj kedves utolsó, de szerintem simán megállja a helyét. Legalább ha a kérdező elkiáltja magát a játszótéren, nem húsz Réka fog odaszaladni... Kedves Kérdező! Mit értesz azalatt, hogy manapság jó-e ilyen nevet adni?
2009. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Hát hogy nem fogja-e a gyerekem úgy érezni magát a nevével, mint itt pár hozzászóló. Nem akarom, hogy ne szeresse a nevét. Ennél rosszabbat egy szülő nehezen csinálhat, hogy olyan nevet ad amit a gyereke utál.
2009. júl. 5. 11:00
 16/30 A kérdező kommentje:
Egébként én meg azt tartom nem helyénvalónak, ha valaki a divat miatt választ egy nevet. Adjam ezt vagy azt, mert az most divatos? Nem vagyok ilyen fajta, inkább valami ritkábbat, de nem furcsát(nevetségeset) szeretnék, és a Tímea nekem még így is tetszik :)
2009. júl. 5. 11:04
 17/30 anonim ***** válasza:
66%

Neharagudj de azok a nevek amiket te felsoroltál is 20-30 éve voltak divatosak,nah meg ez az írás,azért van bőr a képeden...:/


Nem is kellett volna megkérdezned,hogy nekünk tetszik e,ha neked igen,akkor add annak a babának és kész.Én imádom,ennyi,más utálja ennyi,te szereted ez a lényeg.Amúgy most ez a név igenis divat,az Eszter meg ezek is...Amúgy meg Miss Tökély,jobb lenne ha a Tímea helyett a Taksonyát adná a lányának?


Mellesleg nemtudom ki húuott le 47%-ra de bekaphatja XD

2009. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem én húztalak le, igazából én nem is szoktam pontozni. Egyébként én teljesen egyetértek veled, és nekem tetszett a hozzászólásod, megmosolyogatott :)
2009. júl. 5. 12:45
 19/30 anonim válasza:
Én Tímea vagyok és áldom a szüleimet, hogy így neveztek el. Nagyon szeretem a nevemet. Szerintem ez egy szép, különleges név.. és én azt sem tapasztalom, hogy olyan sok lenne belőle. Pl Ágnes vagy Réka sokkal gyakoribb mint ez. Mondjuk néha én is szívtam egy Tibor nevű osztálytársam miatt (Timi - Tibi. :D) de.. ez annyira nem számít. Szép név.
2009. aug. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy még írtál, és örülök annak amit írsz! Tényleg jó ezt olvasni és igazad van mindenben!
2009. aug. 13. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!