Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyennek találjátok a Tímea...

Milyennek találjátok a Tímea nevet?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik, de nem tudom, hogy jó-e manapság ilyen nevet adni. Olyanok véleményét szeretném elsősorban, akik nem ismernek ilyen nevűt, mert az nagyon befolyásoló tud lenni:)
2009. júl. 3. 18:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Engem így hívnak és nem szeretem :(
2009. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Nekem tetszik.
2009. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem szereted? De miért?

Másodiknak: Köszi! :)

2009. júl. 3. 18:44
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom miért nem szeretem,talán mert utálom ha Timcsikéznek meg ilyesmi.Egyszerűen nem tetszik.Meg tök kellemetlen,hogy ha van egy társaságban Tibor is,akkor elég nehéz eldönteni sokszor hogy Timit mondanak vagy Tibit.És voltam ezzel már gúny tárgya. :S
2009. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%
Az egyik kedvenc lány nevem,majdnem Tímea lett az én kislányom is.Végül is Nikolett mellett döntöttünk,de majd,ha lesz még egy lányom,ő Tímea lesz az tuti.
2009. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
65%

Első vagyok,most jót mosolyogtam :)

Én Tímea vagyok,húgom pedig Nikolett :))))

2009. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon jó:))

Első: Mondjuk megértelek, tudom nem ide tartozik, de nekem az nem tetszik mikor a Barátok Köztben folyamatosan Timikéznek... De szerintem ez egy szép név, szép keletkezéssel, szép jelentéssel és szerintem a hangzása is szép. Sok becézése van, lehet válogatni kinek mi tetszik :)

2009. júl. 3. 21:06
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Én is az vagyok, én sem rajongok érte... A Timit szeretem, de a teljes név nem tetszik. Főleg, hogy van aki úgy ejti, hogy Tímejja :(((( De voltam már Timcsuláj is :) mondjuk azt nem bántam :)
2009. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem tetszik.
2009. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%

Egyik legjobb barátnőm Tímea.Szerintem gyönyörű név,bár mostanában már nem népszerű sajnos,de tény,hogy gyönyörű:)

Barátnőm egyébként még most 20 évesen is olyan mint egy baba,gyönyörű baba arca van,mindig rá asszociálok ha azt mondják Tímea.Mi őt Timusznak hívjuk,vagy csak Timunak,viszont kiskorában Mimizte magát mert nem tudta kiejteni,hogy TimiXD

2009. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!