Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szolnokiak! Aki Dr. Szalay...

Szolnokiak! Aki Dr. Szalay Mártához jár magánrendelésre, terhesgondozásra, azok tényleg Pesten szülnek? Vagy ezt rosszul értettem? Milyennek találjátok a doktornőt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én feküdtem bent 2 hónapot a Hetényiben,de még csak a nevét sem hallottam a doktornőnek..se nem szülesztett,se nem volt ott kismama,aki hozzá járt volna.
2010. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én hozzá járok terhesgondozásra. Választhatsz, hogy hol szülsz, Ő nem kötelez semmire. Elmondja a tapasztalatait, aztán Te döntesz. Amennyire tudom, a többség valóban nem Szolnokon szül. Én még nem döntöttem Kecskemét és Bp. között. Szolnok nagy eséllyel nem lesz. 28 hetes.
2011. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én hozzá járok terhesgondozásra. Választhatsz, hogy hol szülsz, Ő nem kötelez semmire. Elmondja a tapasztalatait, aztán Te döntesz. Amennyire tudom, a többség valóban nem Szolnokon szül. Én még nem döntöttem Kecskemét és Bp. között. Szolnok nagy eséllyel nem lesz. Egyébként a doktornővel maximálisan meg vagyok elégedve. Nagy szaktudású, emberséges, egy kicsit a pszichológusa is az embernek. Több ismerősöm is ment már hozzá más orvosok után, akik nem tudták normálisan kezelni őket vagy meggyógyítani. Azóta is hozzá járnak, mert ő végre segített. Csak jót tudok róla írni. 28 hetes.
2011. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis már megszületett a Pici. Nem Őt választottuk. Én az előző babát Kecskeméten szültem, Szolnok jobb volt...
2011. jún. 3. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!