Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Június 22-re, vagy körül...

Június 22-re, vagy körül kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hivatalosan 25-re vagyok kiírva, de 22-én leszek pont 40 hetes (12. heti UH alapján).

Pénteken voltam vizsgálaton, c1111, vagyis elvileg nem sok van hátra, de azóta is csak jóslózok néha, és nem akar kibújni a gyerkőc. Kisfiút várok amúgy és a Sote 2-n fogok szülni.

És te?

M,38+3

2012. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én június 24-re vagyok kiírva, egyenlőre mi is csak jóslózunk...a méhszájamat nekem nem vizsgálta meg a doki, valamiért nem akar piszkálni...mi nagyon reménykedünk benne, hogy hétvége környékén beindul a szülés, már alig várjuk, hogy megláthassuk a kisfiunkat! Amúgy már nehezen viselem a terhet, egyfolytában melegem van, és szinte szétfeszít a víz...szedem a homeós bogyókat is, hátha könnyít majd a szülésen...Te mikorra vagy kiírva kérdező? És hogy vagy? :) 38+5 hetes
2012. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 13-án megszületett a gyerkőc.

Mi újság kérdező?

Első voltam

2012. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18-án megszületett a gyermek:)
2012. jún. 24. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!