Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek az Ákos név?...

Tetszik nektek az Ákos név? Felétek mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 13:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
igen, közepesen. ismerek párat
2012. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
Kisfiam Ákos. De nem sok Ákos nevű babával találkoztam rajta kívül. Eddig talán csak egy valaki kérdezte meg hogy azért adtam-e mert Kovács Ákos rajongó vagyok, de mondtam hogy nem, nem vagyok a rajongója, szeretem a dalait, de nem róla kapta a nevét.
2012. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
unokaöcsem Akos, 2 eves. En soha nem asszocialtam az enekesre.
2012. jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

Kisfiam Ákos, egy sincs az ovijában rajta kívül, a két nagyobb gyerekem csoportjában-osztályában sincs Ákos. Áron, Máté, Marci, Bence Milán és Levente viszont változó arányban 2-3-4 is..

Nekem egyáltalán nem kedvencem az énekes Ákos, és utálom amikor azt kérdezik hogy Ákos az énekes miatt lett Ákos?? Dehogyis. Miért lenne, ez annyira nem ritka vagy extra név. Olyan mintha azt kérdeznék attól akinek Áron a gyereke hogy Kovács Áron miatt az e...

Szép név, magyar név, kicsinek is jó, felnőttnek is megfelelő. Szerintem.

2012. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe se jut az énekes Ákos, fel sem merült bennem soha.
2012. júl. 31. 14:48
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is szép név. :)

Ismerek párat, de nem annyira gyakori felénk. Pedig azt hittem, hogy máshol tucat. :O De így megnyugodtam. :)

Egyébként minden Ákos, akit ismerek okos és jól néz ki. :D

2012. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Tetszik a név, nekem favorit volt, de lányunk lett.
2012. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
Az Én 3 hónapos nagyfiam is Ákos!:) Mi nagyon szeretjük a nevét,nem túl gyakori! Nálam az volt a fő szempont,hogy rövid legyen,és ne lehessen nagyon becézgetni! Azért egy-két kedves rokontól megkaptuk már az Ákos-mákos- ...pfuuu...hajam állt égnek tőle!))
2012. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
62%

Igen, tetszik, a kisfiunkat is így hívják. Nekem többen is rögtön ábrándos tekintettel ránéztek, és azt mondták: "fehér sólyom a jelentése"...

Egy Ákost tudok a távoli ismerősök között. Szeretjük, mert lehet vele babának és felnőttnek is, de kukás bácsinak meg miniszternek is lenni.

Ja, és Kovács Ákos is eszünkbe jutott, mikor adtuk neki. Reméljük, hogy a fiunk is hasonlít majd az énekesre, aki olyan sok dolgot elmondott és kimondott már mások helyett, és segített, hogy a dolgok a méltó helyükre kerüljenek.

2012. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az egyik legszebb fiúnév. Kellően komoly egy férfinek, és aranyos egy kisfiúnak.

Lányom lett, de a fiú listámból egy dolog miatt kiesett.

Kérlek nehogy megbántódjatok, és nem akarok ízléstelen hasonlatot mondani de nekem Ákos-rákos "páros" ugrik be........emiatt az egy "fura" gondolatom miatt lett elvetve anno ez a gyönyörű fiú név.

Egyébként egy Ákost sem ismerek a környezetemben, nem is nagyon értem.

2012. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!