Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos Anyukák, adnátok egy...

Lányos Anyukák, adnátok egy jövőképet?

Figyelt kérdés
Olvasgatom itt a tinilányok kérdéseit (13-16 évesek) és teljesen össze vagyok zavarodva. Annyira más,mint amikor én voltam ennyi idős. Milyen egy mai 14 éves lány anyai szemmel? Tényleg ilyen korán kezdenek mindent? 2 végletet véltem felfedezni: az egyik,amelyik 13 évesen kérdezi,h lefeküdjön-e a pasijával,a másik,amelyik ugyanennyi idősen arról álmodik,h az a fiú,akivel most van,majd a férje lesz...De én arra emlékszem,h ennyi idősen se mellem,se bátorságom,se külsőm,se semmim nem volt,max az 'N sync nevű együttes poszterére csorgattam a nyálam,hogy rózsát kapok vmelyiktől...de valós fiú esélye sehol nem volt..Hogy látjátok ma a kamasz lányotokat?

2012. máj. 29. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok anyuka, de fiatal felnőtt vagyok és van egy húgom is. Így még van egy kicsi belátásom ebbe. Valóban a mai lányok sokkal érettebbek, mint mi voltunk (pedig csak 10 évvel vagyok tőlük öregebb). Véleményem szerint ez nevelés kérdése. Van aki 13 évesen már ribi, de van több barátnőm is aki, csak 18 éves kora után veszítette el a szüzességét. Szerintem már kicsi kortól beszélgetni kell erről, legalábbis példát kell állítani a gyerek elé. Nem szabad túl szigorúnak sem lenni, mert akkor titokban csinálják, de nem kell megágyazni a fiúnak 15 éveseknek sem. Meg kell találni az arany középutat.
2012. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak testileg érettebbek max,érzelmileg,lelkileg,agyilag abszolút nem.Nagyon dósokban függ a szülőtől a neveléstől,nekem ugyan fiam van de van két tizenéves húgom.Legyenek szabályok tartsd magad az elveidhez pl azért egy 15-16 éves ne aludjon a barátjával meg ilyesmi,legyen jó a kapcsolat a gyerekkel,ne engedj meg mindent,de azért ne is zárd be
2012. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*sokban
2012. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!