Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 vagy több gyermekes anyukák,...

2 vagy több gyermekes anyukák, ti hogyan fogytok le?

Figyelt kérdés

2 gyerekkel vagyok itthon (2, 6 hós.)nincs segítségem,de súlyfeleslegem az van. Nem eszek pékárut, édességeket, édesítővel iszok mindent, vacsira csak sali, de nem megy le semmi. Diétára pénzem nincs mert a zöldség, gyümölcs is elég drága, nemhogy a csirke mell meg a hal...

Ha tornáztok mikor, hogy?Felváltva alszanak a gyerekek valaki mindig ébren van, a pici problémás is meg sírós.

Energiátok hogy van rá???Gondoltam a futásra is, de az egyik barátom testépítő és azt mondja tönkre teszi a mellet.Van valakinek valami jó ötlete?Úgy 10-12 kg súly feleslegem van.



2012. máj. 28. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy jól támasztó melltartóval, ha futsz, akkor semmi baja nem lesz a mellednek.
2012. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 gyerkőc mellett futok minden reggel, ébresztésre itthon vagyok. Már a gyerekek előtt is futottam, úgy 10 éve rendszeresen, semmi baja a melleimnek. Egyszer kell beruházni egy jó cipőre és sportmelltartóra, onnantól ingyenes és remek sport.
2012. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mozogni kell valamit!

Én együtt tornáztam a 3 évesemmel. Kicsit macerás volt, mert mászott rám, de megoldottuk. És nem kell többet csak napi 20 percet fél órát.

Én azóta feladtam a tornázással, mert utáltam mindig is az ugri bugrit, 29 éves fejjel megtanultam görkorizni, imádom és a most már 4 éves lányommal együtt megyünk. :))

Olvadnak a kilok. :)) Mondjuk én vettem zsírégető kapszulát, az sokat segített, de már csak az utolsó pár kilo feleslegnél vetettem be, mert azok már tényleg nem akartak sehogy sem lemenni.


Ja és ahogy előttem írták, egy jó melltartóval, semmi baja nem lesz a mellednek. Pl eső körben jól jönne egy sportmelltartó, ha nagyok a ciciid ebből kettőt is vehetsz fel, hogy jobban tartson.

2012. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 kicsim van, a legkisebb 11 hónapos.

Amikor apa itthon van, akkor megyek futni (általában estefelé mert én reggel egyszerűen tök kóma vagyok, főleg hogy 3szor ébredünk még éjjel).

Illetve azért is alakult így hogy az esti nagy szopi után "üresebb" mellel fussak. Egyébként nagyon erős sportmelltartót vettem én is, plusz rá még egy feszesebb top. Mondjuk nekem amúgy se volt szép mellem úgyhogy sokkal rosszabb már nem lehet...

5 hónap alatt 15 kilót adtam így le.

Muszáj rávennie magát az embernek egyébként nekem az első 2 hét volt kínszenvedés (főleg akkor még tél volt, sötét, hideg) aztán mikor azon túllendültem, azóta egyszerűen nem érzem jól magam ha kimaradt a mozgás.

Egyébként szépen lehet vele fogyni tényleg, most nekem a formáimmal van még bajom, úgyhogy ilyen rövidebb erősítő sorozatokat csinálok minden másnap. (comb, popsi, has).

Napközben nekem is esélytelen szinte hogy tornázzak, mert 2 percenként vagy egymásnak ugranak a gyerekek, vagy inni kell, pisilni, vagy játszani vagy segíteni valamiben (holott máskor szépen eljátszanak, de mikor magammal foglalkoznék, persze ez sose jön össze).

Altatni szinte sose sikerül egyszerre a két kisebbet.

Ráadásul 11 hónaposom fogzik, és most szenvedünk ezzel hogy napi 1x vagy 2 szer aludjon e még úgyhogy mindig van vmi ami miatt nem oké a nappali alvása.

10-12 kiló viszonylag hamar le tudna menni neked egy 3 hónapot rászánnál. És hidd el sokkal jobb utána a pozitiv visszajelzések annyi energiát adnak:)

2012. máj. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gerinc beteg vagyok így problémás a mozgàs. Esténként zöldteát ittam fél l. citromlével cukor nélkül. A reggeli, ebéd ugyan az volt mint máskor. Az ebédet fokozatosan csökkentettem fél tányérig. Előtte ittam egy evők. almaecetet egy kávéspohár vízzel. Este 6 elött a vacsi vagy egy gyümi, vagy egy kis zöldség vagy egy nat.joghurt volt. Vagy gyümi, zöldség joghurtba. Stb. ezt variáltam, ne legyen uncsi. A Lidlös zöldteát vettem az olcsó. Fokozatosan fogytam. Amikor megállt, hasizom gyakorlatokat csináltam. Egy év alatt 15kg fogytam.
2012. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!