Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni 6 hétben nem...

Szülés utáni 6 hétben nem lehet nemi élet?

Figyelt kérdés
Aktus nem lehet, ez oké, de orgazmus se?
2012. máj. 29. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Orgazmus lehet, csak a behatolást nem javasolják, fertőzésveszély miatt.
2012. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

yesszus már!!!!!

lehet együtt lenni ha akartok csak óvatosan és miért ne lehetne orgazmusod másképp??? honnan szeditek ezeket a badarságokat??????

2012. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha meg tudjátok oldani behatolás nélkül, akkor igen, de aktus még óvszerrel se legyen, amíg le nem telik a 6 hét és az orvos szabad jelzést nem ad.
2012. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves második, csak azért gondoltam erre, mert az orgazmus méhösszehuzodással jár, és nem tudtam, szülés utáni 6 hétben lehet e! Nem kell ennyire leirni a másikat, mert valamit nem tud! Inkább 2x is megkérdezem, minthogy bármi bajom, hátrányom legyen! Ennyi! Köszönöm mindenkinek!
2012. máj. 29. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második. Azért nem lehet 6 hétig aktus, mert annyi idő, míg regenerálódik odabent minden. Ezért van a 6 hetes kontroll. :)


Kedves kérdező!

Kérdezd meg az orvost, de én a helyedben megvárnám azt a 6 hetet. Ki tudja mi "baj" lehet. Nem olyan borzasztó sok idő, és az egészséged nagyon fontos, mivel már nem csak magadra, hanem a babóra is gondolni kell. :)

2012. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze, ki tudjuk várni a 6 hetet, már 2 eltelt :)) Csak kiváncsi voltam, hogy behatolás nélkül lehet e orgazmusom, lehet e belőle baj! De inkább nem kockáztatok!
2012. máj. 29. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Heh már 2 letelt nekem az első két hétben eszem ágában sem volt ilyenekre gondolni, na de a 4 héten akkor már volt bajom de a kontrollig nem mertem. Mondjuk én nemtom mit csináltak velem de a csiklóm az 3 hétig úgy fájt mint az állat. Mikor a párom hozzám ért én majd falra másztam annyira fájt! Na az első alkalom kontroll után az sem volt egy kellemes dolog az elején pedig nagyon óvatosak voltunk.
2012. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!