Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti milyen gyakran...

Anyukák! Ti milyen gyakran vesztek magatoknak ruhát, sminket, ékszert? És általában hol?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 17:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

válaszolhatok még?

én a terhesség alatt összesen 5 kismama felsőt vettem. Most 14 hónapos a babám és vettem magamank pár jó felsőt és ruhát. KOrábban a C&A-ban, Takko-ban (regizve vagyok, akkor én miért nem kapok kupont?, Mayo-ban, de itt csak a legolcsóbbat és persze a legötbbször kínaiban (Sárkány Center-Bp, egyéb kisboltok), mert igenis itt is vannak jó minőségű ruhák!

Sminket, ahogy elfogy, elég sok van nekem. Két-három havonta a szemceruzást, szemöldök cerkát

2012. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Az en valaszom azert nem hasznos,mert gyakran vasarolok? Koszi!
2012. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én mindenkit felpontoztam! Vannak jó minőségű, jól kinéző ruhák az Ázsiában is, de én lassan úgy veszem észre hogy árban nincs nagy különbség közte és egy bármilyen másik bolt között. Vagy nem tudom, én mostanság így vettem észre. Én eddig még nem nagyon jártam turiba, de annyiszor olvasom itt, hogy milyen jó cuccokat lehet kifogni, hogy azt hiszem én is benézek majd. :)
2012. máj. 18. 16:02
 14/18 anonim ***** válasza:

Általában negyedévente szoktam ruhát venni magamnak, pár darabot. Sokszor szezon végén lehet jókat beszerezni kedvező áron. Kínaiba, turiba egyáltalán nem járunk, mert egyrészt ahogy írtátok árban már nincs olyan különbség, és nem is tartós. Próbálok olyan darabokat venni, amik sokáig hordhatóak, vagyis inkább egyszerűbb fazonokat választok, ami nem megy ki a divatból. C&A-ban, Promodban, Orsayban, Heavy Toolsban, Budmilban szoktunk vásárolni.

Sminkszereket ritkábban veszek, hiszen egy-egy alapozó, púder, szemceruza stb. kb. fél-egy évig is kitart, pedig minden nap sminkelem magam. Egyedül szempillaspirált szoktam kéthavonta venni a DM-ben vagy Douglasben.

Ékszert egyáltalán nem veszek, a férjem néha meglep valamilyen jeles eseményre.

2012. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak szezonálisan egy-két új ruhát veszek magamnak, legtöbbször az akciósakat keresem. Általában CundA, Takko, Vögele, New Yorker.

Sminket és ékszert nem nagyon veszek, csak szempillaspirált. Ékszert azért nem veszek, mert aranynyakláncot hordok, amit diplomaosztóra kaptam. Tulajdonképpen minden ékszeremet (arany) valamilyen alkalomra kaptam a férjemtől, szüleimtől, testvéremtől, így ezeket hordom szívesen.

2012. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hmmmmmm, nagyon ritkán :( vennék, de mióta gyerekem van és ráadásul ritkán járok el (mármint közösségbe), azóta sajnálom magamra. pedig tudom, hogy nem szabadna erre sajnálnom
2012. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sminket az Avontól rendelek.

Ruhát meg csak hébe-hóba vagy turiba ha épp valamelyik megtetszik.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
turi,avon,oriflame
2012. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!