Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti milyen gyakran...

Anyukák! Ti milyen gyakran vesztek magatoknak ruhát, sminket, ékszert? És általában hol?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában turkálok a gyereknek, mert nagyon rövid idő alatt kinövi. Márkás, tiszta, és gyönyörű kisruhákat. Ilyenkor én is próbálgatok, nagyon klassz tavaszi-nyári rucikat szereztem be, amihez színben passzoló nyakláncot, vagy fülit szoktam venni pl DM-ben, Tescóban stb. Csinos és olcsó szettek, nekem azért jó, mert nem szeretem azt, hogy csak egy ruhám van, és akkor azt hordom évekig, inkább gyakran cserélem. Most egy fekete maxiruhát túrtam, spagettipántos, mell alatt vágott, és van benne egy citromsárga csík, ehhez vadászok sárga nyakláncot.
2012. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ruhát turkálóban, kínaiban.

sminkszert, ékszer sehol.

ja, bocsi, de. szemceruzát meg spirált szoktam rendelni az avonból lvente kétszer kb.:)

2012. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Általában havonta egyszer.Inkább gyakrabban cserélem,és nem egy ruhát veszek százezerét.Ruhát sok helyen vásárlok.Bershka, NewYorker, C und A, H und M stb. Turiban is szoktam.Ékszert,sminket mindig akkor veszek,amikor ruhát.

De ha a smink hamarabb elfogy akkor beszerzek,vagy ha vagyok valami bevásárlóközpontban,és láttok valami jót akkor azt megveszem,legyen szó sminkről,ruháról.

2012. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, amikor szükségem van rá, kínaiban, C&A-ban, teszkóban (itt, ha leárazás van, mert elég húzós). Sminket, ha elfogy az aktuálisan használt, akkor pótolom, de mióta megszületett a fiam, nem nagyon sminkelek, szemceruza, szempillaspirál kb. ennyi. Ékszereket én is olcsóbb bizsukat veszek, vagy a férjem lep meg, imádom a vidám fülbevalókat. :)
2012. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ruhát mostanában a Takkoban veszek magamnak,gyakran küldenek kedvezményes kupont,

nem sminkelem magam,és nem nagyon szeretem az ékszereket(jegygyűrű,kísérőgyűrű,kicsi fülbevaló és nyaklánc van csak rajtam),így ezekre nem költök.

Ha tehetem inkább a gyerekek kapnak új holmit.

2012. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon szép ruháim, kosztümjeim vannak, ezeket édesanyám varrja, évek óta megvannak, nagyon szeretem őket, igazi egyedi darabok. Most utoljára egy régi fekete nadrágomhoz kaptam tőle egy fekete zakót, előtte esküvőre varrt nekem alkalmi ruhát. Utoljára magamnak pár hete vettem egy táskát és egy fehér blúzt a kislányom esküvőjére. Piacon, turiban, kínaiban vásárolok.


Édesanyám és anyósom is sokat turizik nekem. Anyósomtól a múltkorában egy fekete melltartót és egy csomó vadonatúj tangát kaptam, meg egy hatalmas sarkú fekete alkalmi papucsot. Az utolsó csizmámat is ő vette. Anyám egy szoknyát turizott nekem, de nem tetszett, így ő hordja.


Igazából hiába hangzik úgy, mintha elárasztana a sok ruha, elég kevés mindennapos ruhám van. Amolyan üzletasszonynak való vagyok, elegáns ruhát minden nap másat tudok felvenni, de piacra, bevásárolni járós nem nagyon van. Azokat akarom lecserélni, csak legyen egy kis pénzünk.


Ékszert nem nagyon vásárolok, van elég, azokat sem hordom.


Sminkszereket csak és kizárólag Avontól veszek, a kislányom keresztanyjától rendelem, bár mostmár ciki, hogy sosem fogad el érte pénzt. A legutóbbi vásárfiaim (az utóbbi kb. fél évben): egy parfüm, egy szemceruza, 2 lakk, 1 körömápoló lakk, egy szájfény és kaptam még alapozó golyókat meg egy rajta maradt körömlakkot tőle.

2012. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Hetente veszek magamnak ruhat,cipot. Sminkcuccokat ritkabban,kb.havonta. Ekszereket is havonta. Promod,Zara,Douglas parfumeria,Humanic. Evente egy-egy designer darab is belefer,legutobb egy LV taskaba ruhaztam be:-)
2012. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

smink és ékszert nem veszek


ruhát kínaiba max 1 évbe 2-3 szer veszek. sajnos 4-5 éves ruháimat hordom!

Erre már nem tudok költeni.

Inkább a gyerekeimnek veszem meg az újat!

2012. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sminket, ékszert egyáltalán nem:(

Ruhát akkor, ha muszáj.Van egy használt piac, ott szoktam turni.Most puma melegítőt sikerült vadásznom.

Egyre ritkábban költök magamra, pedig így nem érzem jól magam.Ez van sajna.

2012. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
1 éve nem vettem magamnak semmilyen ruhát, sminket, ékszert. 2-3 éves cuccaimat hordom. Viszont megyünk nyaralni Olasz o-ba. :) Pont holnap indulok anyuval útnak, és vadászok egy pár ruhát magamnak, mert ez így már nem jó. :)
2012. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!