Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aranyérrel jártatok már így?

Aranyérrel jártatok már így?

Figyelt kérdés
Már évek óta küzdök vele,de most brutálisan fáj. Nem bírok menni sem. 2. gyerek után most elviselhetetlen. 5. napja fáj. Orvoshoz nem merek menni,ha én hozzá érek is meghalok. Hemoriddal kenem,ülőfürdőzök de olyan mintha csak rosszabb lenne.

2012. máj. 17. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a proktológustól. Én is féltem :-D, de a második szülésem után már kezelhetetlennek éreztem. Utána azt kérdeztem, miért nem mentem el hamarabb.
2012. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Irány az orvos!

Én is fél évet halogattam, amikor először elmentem, és őszintén szólva nagyon pipa voltam magamra, hogy miért is nem mentem előbb, mert két hét alatt rendbe jöttem akkor, és hát feleslegesen kínlódtam előtte hónapokig...


Amúgy belső vagy külső? Végbélrepedés is van?

Mert mindezekkel más és más a teendő. Az ember magának sokszor nem is tudja pontosan meghatározni, hogy mi is a probléma. (Nekem is kellett egy idő, és gyakorlat, sajna megkaptam...)

Muszáj kezelni ezeket a dolgokat. Nekem volt, ami elmúlt "szerekkel", és volt már gyűrűzésem és műtétem is.

Utána mindig sokkal jobb lett, szóval nem érdemes kínlódni ezzel otthon. Az egész életminőség múlik rajta, tudom én milyen az, amikor se ülni se állni se menni nem tudsz fájdalom nélkül, az milyen...

2012. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legalább a háziorvoshoz menj el, és írása fel vele, gyógyszertárban kikevert kúpot. Az nekem hatott, 3-4 nap alatt de be hozta.

Ne félj!

2012. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ülő fürdő veszélyes, még jobban begyullad tőle! Csak langyos víz lemosás.
2012. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is szülés óta van, hol jobb, hol rosszabb... Én a következőt csináltam egy proktológus javaslatára: éjszakára vastagon bekenni az érintett területet vmi babapopsi krémmel (nagyon-nagyon vastagon), rá svédcseppel átitatott vatta, rá egy zacskó, vastagabb betét a bugyiba. Én két éjszakára tettem ezt a "pakolást",és sokat segített + a háziorvossal írattam doxiprokt plusz kenőcsöt. Ha külső aranyered van, a kúpok semmit (!!!!) nem használnak! Azok a belsőre valók. Ezt is proktológus szakember mondta. A vény nélkül kapható kenőcsök is lehetnek jók (nekem már nem használtak),de véleményem szerint írass a háziorvossal amit fentebb írtam, mégiscsak nagyobb hatóanyag + ő nem fog vizsgálgatni (szerintem).
2012. máj. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!