Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 30 ezer forintig milyen...

30 ezer forintig milyen sportbabakocsit vennétek használt is lehet? Lapra vagy esernyőre csukódó is lehet, mindegy.

Figyelt kérdés
8 hónapos fiú babának.
2012. ápr. 30. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt, mi imádjuk, vízszintesig dönthető, jól alszik is benne a kisfiam, a kocsit könnyű tolni, nem nehéz a súlya, pedig nem a legkisebb kocsi, még a 21 hónaposomnak is kényelmes.


[link]

2012. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkét kicsit kiszolgálta a Chicco Simplicity, és imádtuk. Újra ugyanezt venném

Most az unokaöcsi nyúzza, és ők is imádják ;)


könnyű, nincs 6 kilós

egy kézzel csukható-nyitható (lapra) . ja, és összecsukva magában megáll

tolókar 3 magasságban állítható

kerekek közepesek, elől bolygósítható dupla, hátul fékezhető szimpla

könnyen irányítható 1 kézzel is, fordulékony, befér tökjól a vonatajtón, kisebb boltokban is és könnyű vele a nyomi járdákon szlalomozni. ugyanakkor a kerekek mérete miatt sáros/homokos földúton is elmegy, én spec nem egyszer toltam 10 centi hóban is, és rendszeresen félkerékig érő sárban, meg murván.

oldalt van fogója hogy könnyebb legyen csukva szállítani.

naaagy és sokat bíró a kosár. a nagyobbom a peremére lépve kibicelt rendszeresen, nem kellett tesófellépő (17 hónap van köztük)

háttámla 180 fokig csendben és fokozatmentesen dönthető

a kupolán nagy (árnyékolóhálós) kukucskálóablak van. és kupola teljesen előre-hátra mozgatható (full előre csak ha nincs rajta a "téliesítő" ami amúgy lecippzározható.


én esővédővel és lábzsákkal vettem anno 3 éve 20 ezerért. ebben az ár kategóriában az egyik (ha nem A) legjobb kocsi. tudásban és strapabírásban egyaránt

2012. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!! A chiccoról kérdezném hogy a tolókarja mekkora? Mert magasak vagyunk a férjemmel és egy barátnőmnek volt chicco-ja de az nagyon alacsony volt nekem. Nem ez a típus hanem ct valami ha jól emlékszem.
2012. máj. 2. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

mivel most nincs nálunk, nem tom lemérni, de én 172 cm vagyok, a férjem 182, és a legfelső állásban tudjuk tolni kényelmesen.

a férjem néha túl nagyot lép és akkor meglöki a hátsó kerekek közti merevítőt ahol a fék is van, de csak ha siet és nem figyel.

nekem ehhez a magasságomhoz teljesen kényelmes volt a tolókar.

2012. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm én is 176 vagyok:)
2012. máj. 2. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!