Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt boltban hogy lehet...

Használt boltban hogy lehet drágább valami mint újan?

Figyelt kérdés
normális az hogy drágábban árulna egy használt boltban mint egy üzletben?hogy lehet ez?én vásároltam egy ülést 14 ezet forintért ami újan 12ezer forint.most meg esz a méreg!!!
2012. ápr. 23. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

ne is mondd...

egy csomó kacatos behozza az osztrákok mocskát, hulladékát, és itt meg vaskos ezresekért árulják

engem is bosszant

nem is értem

vagyis de, a szarból akarnak meggazdagodni

2012. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és én vagyok a hülye hogy megvettem!de ezt hogy csinálhatja meg?na meg a pesti piacról....
2012. ápr. 23. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
xD
2012. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szabadáras minden termék. Annyiért adja el, amennyiért akarja, vagyis amennyiért megveszik. Körül kellett volna nézned a vásárlás előtt, akkor nem jársz így. Nekem azért eleve gyanús lett volna a magas ár.
2012. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem néztem utána az áraknak de nem gondoltam volna hogy ilyen világot élünk.de szerintem ez nem normális hogy drágább a használt mint az új!
2012. ápr. 23. 18:08
 6/6 A kérdező kommentje:
na meg ne hazudozzon az eladó hogy 40-50 ezer forintos ülések.a 10ezer forintos ülései.ez már megtévesztés
2012. ápr. 23. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!