Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Butaság az ha rosszul esik ha...

Butaság az ha rosszul esik ha valakiről kiderül hogy gyereket vár?

Figyelt kérdés
Nagyon hülyeségnek tűnhet, de most olvastam hogy az egyik kedvenc amerikai sztárpárom gyereket vár. Nekem ők olyan tökéletesek, irigykedve nézem őket mindig és most hogy gyerekük lesz olyan fura érzésem van. Szeretnék gyereket már én is, de nekem ez még távoli nagyon...
2012. ápr. 27. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ki az isten az az SMG?????
2012. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sarah Michelle Gellar, és a férje Freddie Prinze Jr.
2012. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan ezen akadsz fenn? Ne legyél már ennyire sekélyes! Bele se látsz a kapcsolatukba! A srácnak jól áll a haja, meg izmos a teste, meg amúgy is helyes a feje, és a csaj is szép, ahogy a mai lapok a szépet bemutatják, és azt hiszed rögtön, hogy boldogok is? Ugyanmár! Semmivel sem ér kevesebbet két (divat szerint kevésbé szép) ember kapcsolata, a Tiéd sem! Hogy akadhatsz fenn egy ennyire lényegtelen dolgon, mint két színész gyerekén? IStenem! Olvass kevesebb banyalapot! L28
2012. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14:38 Köszi a választ! Életemben nem hallottam még ezt a nevet, most néztem meg, de még csak nem is láttam sosem ezt a nőt. Ő a tökéletes nő most?
2012. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az elsö gyerekükre nem vagy irigy?
2012. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!