Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Butaság az ha rosszul esik ha...

Butaság az ha rosszul esik ha valakiről kiderül hogy gyereket vár?

Figyelt kérdés
Nagyon hülyeségnek tűnhet, de most olvastam hogy az egyik kedvenc amerikai sztárpárom gyereket vár. Nekem ők olyan tökéletesek, irigykedve nézem őket mindig és most hogy gyerekük lesz olyan fura érzésem van. Szeretnék gyereket már én is, de nekem ez még távoli nagyon...
2012. ápr. 27. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Kinek?
2012. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

emberek vagyunk, mindenki irigy néha (akkor is ha nem vallja be:)

persze, butaság, de az ész hiába magyaráz, amit érzünk, azt érezzük. aztán, majd elmúlik :)

mindennek eljön a maga ideje

2012. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Vree ***** válasza:

Nekik is megvannak a maguk problémái.


Szerintem butaság magadban álmodozni hogy valakinek biztos mennyire jó (még ki is színezni a képzeletedben) aztán sajnálni hogy miért nem te vagy a szerencsés. De ki tudja? Lehet hogy valakinek az ad erőt ha elhiszi hogy ilyen fajta tökéletesség lehetséges. Talán ez segít majd hogy valóban olyan legyél amilyen lenni akarsz.

2012. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Megan Fox?

SMG?

2012. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ilyenre biztos nem lennék féltékeny.
2012. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, SMG :D


Annyira irigy vagyok rá, már évek óta. Nekem kislány koromban FPJ volt az ideál, mindig ilyen pasit szerettem volna, még most elfogadnék ilyet, habár már nem olyan mint régen, de azért most is nagyon tetszik. SMG meg gyönyörű, mindig is az volt. És olyan jó nekik. És jut eszembe hogy csak úgy lehet hasonló pasim ha én is olyan lennék mint SMG. Tudom nem ezen múlik, de mégis ez jár a fejemben...


Ja és Megan Fox is, de ő inkább azért mert milyen fiatal és milyen jól alakult az élete. Az ő férje sem rossz, a Beverly Hillsben meg belé voltam szerelmes régen. :D De Megant annyira nem tartom szépnek. Mármint szép, szép, de nekem ő egy kicsit olyan közönséges. SMG viszont elegánsabb vagy mi.

2012. ápr. 27. 23:24
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Ki a f**** az?
2012. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Ja,megfejtettem.De hát nekik már van.Az elsőre nem voltál irigy?
2012. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jaja, mi van Charlotte babával? Rá nem voltál féltékeny? Hány éves vagy, hogy ezen irigykedsz? 12?
2012. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is baromi féltékeny vagyok(ugyan akkor örülök is!!!),ha pocakos ismerősöket látok,pedig nekem már 3 is van! :-)

Imádtam babát várni,látni az uh-n,érezni a kicsi mozgását,látni,hogy hullámzik sokszor a pocak... a tudatot,hogy van bennem valaki,aki iránt iszonyat felelősséggel vagyok! Imádtam megszülni és kezembe fogni Őket!! Ezeket már át éltem,és még sokszor szeretném átélni- ezért vagyok féltékeny a pocakos ismerősökre! :-)

Ugyan akkor örülök,mert nem is én lennék,ha nem örülnék más boldogságának!! :-)

2012. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!