Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy kutyát nem tudok...

Ha egy kutyát nem tudok rendesen ellátni, kielégíteni az igényeit, akkor gyereknevelésre se vagyok alkalmas?

Figyelt kérdés
Lusta vagyok nagyon,bár az utóbbi időben próbálom magam aktivizálni.Sok párkapcsolatban azt látom, először jön egy kutya,vagy valamilyen háziállat,aztán jön a gyerek.Viszont nálam a kutyám alkalmazkodott hozzám:ha 14órát alszunk,addig alszik velem,persze átkarolva.Aztán eszünk,majd csavargunk valamerre,hogy lefáradjon.De van olyan is,ha szar lelki állapotban vagyok,csak fekszünk egymás mellet 2napig. 1,5kilós kutyáról van szó,nem egy debilről.Ha ilyen lazán nyomom az egészet,akkor jobb ha nem is gondolkozok gyereken,ugye?
2012. ápr. 23. 00:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nem írom,hogy alkalmas vagy e hozzá vagy nem.

Viszont a kutyatartás az nem megfelelő.

2 kutyám van így tudom.

Nekünk sincs pontosan időhöz mérve a napi program de van rutin.

Reggel ha felkelünk egyből felöltözök és viszem ki őket sétálni. Ha meleg van ,ha esik az eső ha a hó van , ha beteg vagyok akkor is napi 3-szor ki kell vinni minimum.Mindegy hány kg-s kutyáról van szó!

Utána fent fél óra pihenés és jöhet a kaja. Előtte tényleg nem szabad etetni ,mert bélcsavarodást kaphat.

Délután megint séta és játék. Ez kb 1 órás menet. Majd este megint. Jah és minden séta után megmosom a tappancsukat és a hátsórészüket.

Én mikor munkanélküli voltam csak úgy kerestem munkát ,hogy max 10 órát dolgozzak.Mert a kutyák egész nap nem lehetnek a lakásba. Ha mennék vidékre családhoz 2-3 napra akkor vagy a párom intézi ,hogy ilyenkor legyen itthon,vagy viszem a kutyákat magammal.(vonattal) Mivel a párom 16 órát dolgozik. Nyaralni a Velencei tóhoz tudunk menni anyósomékhoz. Oda is kutyákkal megyünk,mert nincs kire hagynunk.

Most 16 hetes vagyok ,de izgulok egy picit ,hogy milyen lesz. Mert ha tetszik ha nem akkor is ki kell vinnem a kutyákat és segítség nélkül ezt a gyerekkel kell megtennem. De ő a családtagjaim és biztos minden rendben lesz,csak úgy rutin kell!

2012. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!